Connect with us

Sport

MMA. Tajemniczy wpis Mameda Khalidova. „Jestem o krok od czegoś dużego”

Published

on

„Czeka nas wielkie polowanie” – oznajmił Mamed Khalidov. Niewykluczone, że zawodnik MMA już niedługo poinformuje kibiców o swoim powrocie do oktagonu.

Igor Kubiak

Mamed Khalidov

Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mamed Khalidow

Mamed Khalidov fascynował swoich fanów. Były międzynarodowy mistrz KSW opublikował długi, tajemniczy wpis w mediach społecznościowych, zapowiadający „coś wielkiego”. 40-latek załączył również zdjęcie, na którym patrzy w dal.

„Życie przynosi dni, przez które musimy przejść sami. Są uczucia, których trudno jest opisać słowami. To czas wewnętrznego dialogu, poszukiwania odpowiedzi i zaufania do mojego wewnętrznego głosu. coś wielkiego. I wierzę, że będziesz po mojej stronie. Czeka nas wielkie polowanie ”- napisał Khalidov.

Nie wiadomo jeszcze, co oznacza polski wojownik. Jednak od jakiegoś czasu krążą plotki o jego powrocie do ośmiokąta. Warto dodać, że obok wpisu zaznaczył organizację MMA, w której walczy od 13 lat – KSW, oraz jej współzałożyciela – Macieja Kawulskiego.

Khalidov to jeden z najwybitniejszych polskich zawodników MMA. W swoim dorobku ma pasy międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej (2009-2011) i średniej (2015-2018).

    Jednak Khalidov przegrał ostatnie trzy mecze. Dwukrotnie musiał uznać wyższość Tomasza Narkuna i przegrał ze Scottem Askhamem w grudniu ubiegłego roku.

Zobacz ten post na Instagramie.

Życie przynosi dni, przez które przechodzą przechodzić samotnie, są uczucia, które trudno nam wyjaśnić słowami. Do czasu krócej, poszukiwania odpowiedzi i zaufania do siebie, do czasu krócej, do czasu wejścia w interakcję. Czuję, to Jestem na skraju części dużego. I wierzę, ęe będziecie po mojej stronie. Czeka nas wielkie polowanie. Życie przynosi dni, przez które musimy przejść samotnie. Są uczucia, które trudno opisać słowami. To czas wewnętrznego dialogu, poszukiwania odpowiedzi i zaufania do siebie, do swojego wewnętrznego głosu. Czuję, że zaraz zrobię coś dużego. I wierzę, że będziesz po mojej stronie. Czeka nas wspaniałe polowanie … @ksw_mma @kawul_ksw @mgarnys @arrachion_olsztyn

Wpis udostępniony przez Mamed Khalidov (@mamed_khalidov)

przeczytaj także::
-> MMA. UFC Vegas 10. Ważenie wyników. „Tarantula” poszła w skali z… tarantulą
-> MMA. Media: Conor McGregor skazany za napaść na tle seksualnym

ZOBACZ WIDEO: „Klatka po klatce” (najważniejsze fragmenty): Co za osiągnięcie na KSW 54! Nowa gwiazda?

Czy Mamed Khalidov powinien wrócić do walk MMA?


Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty

READ  Spotkanie Diamond League China przełożone, odwołane z powodu COVID-19
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.