Connect with us

sport

MMA. Tajemniczy wpis Mameda Khalidova. „Jestem o krok od czegoś dużego”

Published

on

„Czeka nas wielkie polowanie” – oznajmił Mamed Khalidov. Niewykluczone, że zawodnik MMA już niedługo poinformuje kibiców o swoim powrocie do oktagonu.

Igor Kubiak

Mamed Khalidov

Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mamed Khalidow

Mamed Khalidov fascynował swoich fanów. Były międzynarodowy mistrz KSW opublikował długi, tajemniczy wpis w mediach społecznościowych, zapowiadający „coś wielkiego”. 40-latek załączył również zdjęcie, na którym patrzy w dal.

„Życie przynosi dni, przez które musimy przejść sami. Są uczucia, których trudno jest opisać słowami. To czas wewnętrznego dialogu, poszukiwania odpowiedzi i zaufania do mojego wewnętrznego głosu. coś wielkiego. I wierzę, że będziesz po mojej stronie. Czeka nas wielkie polowanie ”- napisał Khalidov.

Nie wiadomo jeszcze, co oznacza polski wojownik. Jednak od jakiegoś czasu krążą plotki o jego powrocie do ośmiokąta. Warto dodać, że obok wpisu zaznaczył organizację MMA, w której walczy od 13 lat – KSW, oraz jej współzałożyciela – Macieja Kawulskiego.

Khalidov to jeden z najwybitniejszych polskich zawodników MMA. W swoim dorobku ma pasy międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej (2009-2011) i średniej (2015-2018).

    Jednak Khalidov przegrał ostatnie trzy mecze. Dwukrotnie musiał uznać wyższość Tomasza Narkuna i przegrał ze Scottem Askhamem w grudniu ubiegłego roku.

Zobacz ten post na Instagramie.

Życie przynosi dni, przez które przechodzą przechodzić samotnie, są uczucia, które trudno nam wyjaśnić słowami. Do czasu krócej, poszukiwania odpowiedzi i zaufania do siebie, do czasu krócej, do czasu wejścia w interakcję. Czuję, to Jestem na skraju części dużego. I wierzę, ęe będziecie po mojej stronie. Czeka nas wielkie polowanie. Życie przynosi dni, przez które musimy przejść samotnie. Są uczucia, które trudno opisać słowami. To czas wewnętrznego dialogu, poszukiwania odpowiedzi i zaufania do siebie, do swojego wewnętrznego głosu. Czuję, że zaraz zrobię coś dużego. I wierzę, że będziesz po mojej stronie. Czeka nas wspaniałe polowanie … @ksw_mma @kawul_ksw @mgarnys @arrachion_olsztyn

Wpis udostępniony przez Mamed Khalidov (@mamed_khalidov)

przeczytaj także::
-> MMA. UFC Vegas 10. Ważenie wyników. „Tarantula” poszła w skali z… tarantulą
-> MMA. Media: Conor McGregor skazany za napaść na tle seksualnym

ZOBACZ WIDEO: “Klatka po klatce” (najważniejsze fragmenty): Co za osiągnięcie na KSW 54! Nowa gwiazda?

Czy Mamed Khalidov powinien wrócić do walk MMA?


Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty

READ  Kamil Grosicki uczciwie podsumował występ Polaków. „Widzimy to z boiska” reprezentacja Polski
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *