Connect with us

technologia

Zamówienia w przedsprzedaży na Xbox Series X i S rozpoczną się 22 września o godzinie 11:00 (CET)

Published

on

Firma Microsoft ogłosiła dzisiaj dokładny czas, w którym będzie można zamówić w przedsprzedaży konsolę Xbox Series X lub Series S 22 września. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się 22 września o godzinie 11:00 ET / 8:00 czasu PT w Amazon, Target, Walmart, Best Buy, Costco, Sam’s Club, Gamestop, Newegg oraz Army and Airforce Exchange Service.

Xbox Series X kosztuje 499 USD, a Xbox Series S 299 USD. Microsoft ma również pełną listę sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii, którzy będą przyjmować zamówienia w przedsprzedaży o 8:00 czasu wschodniego dokładnie tutaj. Oczywiście, według Microsoftu, dostawy są ograniczone i nie jest jasne, ile konsol będzie dostępnych w początkowej fazie przedsprzedaży.

Przynajmniej mamy jasny czas i listę sprzedawców detalicznych konsol Xbox nowej generacji. Zarówno Sony, jak i Nvidia w tym tygodniu kpili z procesu przedsprzedaży. Sony ogłosiło niejasno Zamówienia przedpremierowe na PS5 powinny rozpocząć się dzisiaj u wybranych sprzedawców bez żadnych szczegółów ani terminów. Walmart szybko otworzył własne zamówienia w przedsprzedaży więcej detalistów dołączyło do nich mniej niż dwie godziny później. To była katastrofa, zaledwie kilka tygodni po tym, jak Sony otworzyło dziwny Rejestracja w przedsprzedaży na PS5 tylko za zaproszeniem że nawet nie zaczął brać.

Po fiasku przedsprzedażowym PS5, Nvidia nie była również pewna, kiedy wypuścić RTX 3080. Nvidia odmówiła przyjmowania zamówień w przedsprzedaży, ale firma nigdy nie wyjaśniła, kiedy można zamówić karty u sprzedawców detalicznych. Wiadomości to zepsuły Karty RTX 3080 byłyby dostępne o 6 rano. dziś rano, a karty są prawie wyprzedane wszędzie online.

READ  Samsung opracowuje pierwszą w branży pamięć LPDDR5X DRAM — Samsung Newsroom Polska
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.