Connect with us

Nauka

ZAGENO rozszerza możliwości inżynieryjne poprzez powołanie nowego dyrektora ds. technicznych

Published

on

Sandeep Aji łączy ponad 25 lat tworzenia stylowych produktów konsumenckich i biznesowych z misyjnym podejściem do nauk przyrodniczych

Sandeep Aji

ZAGENO Dyrektor ds. Technologii

ZAGENO Dyrektor ds. Technologii

CAMBRIDGE, Massachusetts i BERLIN, 10 sierpnia 2021 r. (GLOBE NEWSWIRE) — ZAGENO, wiodące rozwiązanie na rynku korporacyjnym, które łączy handel elektroniczny z naukami przyrodniczymi, ogłosiło dziś mianowanie Sandeep Aji na stanowisko Chief Technology Officer. Sandeep jest doświadczonym liderem technologicznym, który ze swojej bazy w Dolinie Krzemowej zbudował i kierował międzynarodowymi zespołami zajmującymi się projektowaniem i opracowywaniem złożonych produktów zorientowanych na klienta.

„Cieszymy się, że możemy powitać Sandeep w ZAGENO, gdzie będzie on współpracować z innymi liderami produktów w celu realizacji naszej długoterminowej strategii i rozszerzenia możliwości inżynieryjnych firmy” – powiedział Florian Wegener, współzałożyciel i dyrektor generalny ZAGENO. „Jego ogromne doświadczenie, od skupienia się na biznesie w Sun Microsystems po doświadczenia konsumenckie w różnych wschodzących markach, jest ważne i terminowo dopasowane do potrzeb ZAGENO”.

„Z profesjonalnego punktu widzenia jestem bardzo podekscytowany, że mogę wykorzystać sukces ZAGENO, budując światowej klasy międzynarodowy zespół inżynierów, który opracowuje produkty, które zadowolą całą społeczność ZAGENO”, wyjaśnił Sandeep Aji, dyrektor ds. technologii w ZAGENO. „Prywatnie jestem głęboko zaangażowany w łączenie moich umiejętności z misją ZAGENO polegającą na przyspieszeniu odkryć naukowych”.

O ZAGENO
Misją ZAGENO jest przyspieszenie innowacji naukowych poprzez uproszczenie procesów zakupowych w biotechnologii dzięki bezprecedensowej i wielokrotnie nagradzanej platformie e-commerce. Z około 30 milionami SKU produktów od 5000 unikalnych marek, ZAGENO sprawia, że ​​zakupy online są wygodne, wydajne i niezawodne dla każdego materiału badawczego. Doświadczenie ZAGENO obejmuje Twój wynik naukowy, najlepszy system oceny produktów, który oferuje bezstronne, recenzowane oceny w celu wsparcia trafnych decyzji zakupowych. Dostępne na komputerach stacjonarnych, tabletach i urządzeniach mobilnych, ZAGENO sprawia, że ​​zakupy biotechnologiczne są łatwiejsze niż kiedykolwiek i jest idealnym kanałem sprzedaży dla dostawców i partnerów. Założona w 2015 roku firma ZAGENO posiada biura w Cambridge, Massachusetts, Berlinie w Niemczech i Wrocławiu w Polsce. Odwiedź ZAGENO w sieci na zageno.com; śledź ZAGENO w mediach społecznościowych na LinkedIn, Twitterze, Instagramie i Facebooku.

READ  Wygrywa Karolina Bielawska z Polski, Manasa Varanasi z Indii w Top 13

Więcej informacji:
Greg Vitarelli
[email protected]
+1 617 455 9627

Zdjęcie towarzyszące tej reklamie jest dostępne na https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/14e319fe-82b6-4b63-be8b-06496fe8c088

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.