Connect with us

Zabawa

Johnny Depp zostaje uhonorowany nagrodą Top Film Festival Award

Published

on

Zawodowo, Johnny Deppkariera znacznie się pogorszyła, odkąd zrezygnował ze swoich ważnych ról w Piraci z Karaibów oraz Fantastyczne bestie Franczyzy, podczas gdy jego życie osobiste uwikłało go w serię chwytliwych nagłówków prawnych bitew z byłą żoną Amber Heard, które są dalekie od zakończenia.

Jego ostatnie role nie były kalibru, na jaki zasługuje aktor, który jeszcze kilka lat temu był jedną z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych gwiazd w biznesie Miasto kłamstw po latach na półce podczas adaptacji literackiej do zmiksowania na VOD Czekam na barbarzyńców prawie nie widziałem wnętrza teatru i reżysera dramatu biograficznego Minamata wysadziło studio, ponieważ skutecznie zakopało film z powodu zaangażowania Deppa.

Jednak 58-latek najwyraźniej wciąż ma wielu zwolenników w biznesie po ogłoszeniu, że otrzyma w tym roku nagrodę Donostia, najwyższe wyróżnienie Festiwalu Filmowego w San Sebastian z udziałem Ethana Hawke’a, Sigourney Weaver, Judy Dench, Penelope Cruz i Viggo Mortensen jako poprzedni laureaci.

Festiwal odbywa się między 17 a 25 września, więc może Johnny Depp Tym razem wystąpi osobiście po pozowaniu za kratkami do dziwacznego zdjęcia na swojej ostatniej nagrodzie, po tym jak otrzymał tytuł Aktora o Wyjątkowej Wrażliwości Wizualnej przez polski Festiwal Cameraimage. Kariera upadłej gwiazdy była ostatnio naznaczona blokadami dróg i przeszkodami, ale nawet pobieżne spojrzenie na Internet pokazuje, że wciąż ma legion fanów, który będzie krążył w przyszłym miesiącu.

READ  W dwóch powieściach zderzają się kultury
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *