Connect with us

Nauka

Żabka otwiera 50. Nano Outlet w fabryce Norblina w Polsce

Published

on

Polski sklep Żabka został ogłoszony która uruchomiła swój 50. concept store Nano w Fabryce Norblina w Warszawie.

Fabryka Norblina to wielofunkcyjny kompleks w centrum warszawskiej Woli o powierzchni 65 000 mkw.

Obejmuje 41 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej i 24 000 metrów kwadratowych na rozrywkę, kulturę, restauracje i sklepy detaliczne.

Tomasz Blicharski, Wiceprezes i Dyrektor Zarządzający Żabka Future, powiedział: „Grupa Żabka jest obecnie największą siecią autonomicznych sklepów w Europie. Ten innowacyjny koncept, który umożliwia szybkie zakupy bez kasjerów, linii czy gotówki, jest precyzyjnie dostosowany do potrzeb charakter lokalizacji i profil jej klientów.

„Propozycja idealnie wpisuje się w klimat wielofunkcyjnego kompleksu Fabryki Norblina, gdzie wśród zabytkowych obiektów można znaleźć nie tylko nowoczesną architekturę, ale także innowacyjne usługi i rozwiązania.”

Żabka Nano

Sklep Żabka Nano w Fabryce Norblina oferuje asortyment około 400 produktów, w tym dania gotowe marki własnej Szamamm, kanapki Tomcio Paluch, płynne przekąski Foodini, soki i lemoniady Wycisk oraz świeżo zmielone espresso.

Sprzedawca nawiązał współpracę z Adyen w zakresie rozwiązań płatniczych, a klienci mogą wejść do sklepu za pomocą karty płatniczej.

Kupujący otrzymują potwierdzenie zakupu SMS-em na swoje zarejestrowane numery telefonów.

Sklep wyposażony jest w system kamer, który rozpoznaje wyjęte z półek produkty, oblicza odpowiednią wartość i automatycznie dokonuje płatności.

System nie identyfikuje klientów ani nie przechowuje ich zdjęć – dodał Żabka.

Obecnie sklepy Żabka Nano znajdują się w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Piasecznie, Plewiskach, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu.

Działa w różnych formatach, takich jak wolnostojące automaty do sprzedaży kontenerów, tradycyjne sklepy stacjonarne czy jako sklep w sklepie.

© 2022 Europejski Magazyn Supermarketów – Twoje źródło najnowszych wiadomości handlowych. Artykuł autorstwa Dayeeta Das. Kliknij Subskrybuj Zapisać się ESM: Europejski Magazyn Supermarketów.

READ  Husson rozpoznaje studentów z lokalnej listy dziekanów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *