Connect with us

Sport

FIFAe Nations Cup 2022: Indie zremisują w grupie D wraz z Włochami i Holandią

Published

on

Indyjska drużyna eFIFA trafiła do grupy D Pucharu Narodów FIFAe, który odbędzie się w Kopenhadze w dniach 27-30 lipca. Łącznie 24 drużyny rywalizują w Pucharze Narodów FIFAe, który odbywa się w Bella Arena w Danii.

Pozostali członkowie grupy to Holandia, Polska, Włochy, Meksyk i Maroko. Kontyngent indyjski, reprezentowany przez Charanjota Singha, Siddha Chandaranę i Saransha Jaina, przeszedł już do historii, po raz pierwszy w historii biorąc udział w Pucharze Narodów FIFAe.

Francja, zwycięzcy pierwszego Pucharu Narodów FIFA i posiadacze, wylosowali w grupie B obok Niemiec, Szwecji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Peru i Japonii.

Indie rozpoczną turniej z Włochami 28 lipca, a następnie z Holandią, Polską, Meksykiem i Marokiem. Drugi etap odbędzie się następnego dnia.

Finał Pucharu Narodów FIFAe odbędzie się 30 lipca.

PRZECZYTAJ TAKŻE | Z boiska na PlayStation: futbol w Indiach kwitnie online po COVID od eISL

Podróż indyjskiej drużyny e-piłki nożnej rozpoczęła się w styczniu ubiegłego roku, kiedy All India Football Federation podpisała z FIFA umowę o uczestnictwie w FIFAe Nations Series 2021.

Po tym, jak w zeszłym roku niewiele brakowało, zespół pokonał Malezję i Koreę Południową, aby zapewnić sobie miejsce w elitarnym turnieju eSports.

Grupy finałowe FIFAe Nations Cup 2022:

  • Grupa A: Dania, Anglia, Szkocja, Argentyna, Brazylia, Singapur
  • Grupa B: Niemcy, Szwecja, Francja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Peru, Japonia
  • Grupa C: Portugalia, Hiszpania, Izrael, Kanada, Kazachstan, Republika Korei
  • Grupa D: Holandia, Polska, Włochy, Meksyk, Maroko, Indie
READ  Babylon MMA 18: Zemsta. Paweł Pawlak wywalczył pas wagi średniej i w wieczornej walce pokonał Adriana Błeszyńskiego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.