Connect with us

Sport

YSU bierze parę Złotych Grizzli | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Odpowiednie zdjęcie / Robert Hayes Padraig O’Shaughnessy z Polski, a po nim napięty singiel RBI, który ostatecznie dał pingwinom prowadzenie w piątej rundzie.

NILES – Na mniej niż 48 godzin przed pierwszym polem gry w piątek po południu trener Youngstown Dan Bertolini i jego córka tworzyli bałwany na świeżym powietrzu.

Eastwood Field wyglądało bardziej jak zimowa kraina czarów niż stadion odpowiedni dla letnich chłopców.

To była dzika i szalona wiosna, pogoda była tego pełna. Na szczęście dla pingwinów, podwójne uderzenie w piątek przeciwko odwiedzającym Oakland Golden Grizzlies nie mogło być rozegrane w bardziej malowniczy dzień.

W pewnym sensie był to powrót do domu dla drużyny YSU, która była w trasie przez ostatnie dwie serie, pokonując dwa z Oakland, 4-3, 12-6.

Dzięki decyzji z pola Turner Grau, który spotkał Phillipa Glassera pod koniec pierwszego meczu, pingwiny szybko oświetliły tablicę wyników pomocy i rozpoczęły drugą grę, gdy Senior Jeff Wehler strzelił solo. w konkursie odpowiednio.

Odpowiednie zdjęcie / Robert Hayes Senior Lucas Nasonti z mistrza kończy trzecią bazę i zdobywa trzy punkty od Jeffa Wehlera w trzecim meczu drugiego meczu Pingwinów przeciwko Oakland. YSU wygrał 12-6, aby zabezpieczyć podwójny nagłówek.

To, co nastąpiło, było kolejną sprawą dla pingwinów, która zdobyła wysokie punkty, ale nie wcześniej niż pojawiły się problemy.

Po wymianie leadów, starter Senior Chada Cole’a, Collin Clark, odprężył się w remisie 5-all na szczycie czwartego miejsca, ale lawina na boiskach poza prędkością trzymała Oakland na dystans.

Wachlował stronę, wszyscy trzej zbirowie krzyczeli z nietoperzami wciąż na ramionach.

„To, co zadziałało dla mnie dzisiaj, to zakręt. Liczę na to, że spóźnię się w liczeniu z pełnym liczeniem lub 2-2” – powiedział Coles. „Polegam na tej krzywej piłce, która, miejmy nadzieję, po prostu przetoczy odbijającego na piłeczkę podłogową lub, miejmy nadzieję, wybije ją lub złapię kołysanie.

READ  # 1 Barty powtarza się jako mistrz Miami, kiedy Andreescu przechodzi na emeryturę

Aby skończyć na piątym miejscu, Coles pominął Brentona Phillipsa z Oakland, aby wyschnąć na kolejnym, zwanym Strikeout 3, i ostatecznie znokautował ponownie, pozwalając tylko jednemu bazowemu biegaczowi na błąd pola.

Odpowiednie zdjęcie / Robert Hayes YSU Senior Chad Coles otrzymuje tarczę od łapacza Nicka Caruso, po czym strzela do Oakland. Dostając się do czwartej rundy z ulgi, rozłożył siedem farszów i trzymał Złote Grizzly na dystans po tym, jak starter Collin Clack został znokautowany.

Ofensywa YSU przyniosła skutek, po poprawieniu outów i baz, strzelił gola junior Redshirt Padraig O’Shaughnessy (Polska). Rzucił bramkarzem prawą stronę i strzelił gola Nickowi Caruso i Stevenowi D’Eusanio, aby sfinalizować prowadzenie.

„Najważniejsze było to, że zejście z ławki nigdy nie jest łatwe, ale posiadanie zespołu z energią, którą mamy, sprawia, że ​​jest to trochę łatwiejsze” – powiedział O’Shaughnessy. „Po prostu próbuję ustawić piłkę po prawej stronie, coś, co może rozpędzić bieg. Na szczęście były to dwa biegi, ale po prawej widać co najmniej jeden lub dwa.

„Kiedy tam wszedłem, pierwsza piłka, którą zobaczyłem, była bardziej w środku, na pewno zamachnąłbym się z tego, z czego byłem zadowolony”.

Dwanaście przejazdów oznaczało, że Penguins po raz drugi strzelił dwucyfrowe gole w tym sezonie. Był to również pierwszy raz, kiedy YSU odniósł 20 zwycięstw od 2010 roku.

Starszy Dominick Bucko (średnio 0,304 w tym sezonie) rozegrał świetny mecz, prowadząc 4-4 z trzema RBI, a także zdobył punkty za chód i bieg. Wehler (średnia 0,319) zakończył 2 z 3 z czterema RBI i dwoma punktowanymi biegami. Senior Blaze Glenn (2RBI) i Grau (RBI) również odegrali rolę w epidemii punktacji.

Siedem bramek Colesa to nowy szczyt kariery, wraz z jego pierwszą wygraną w sezonie.

Dla Wehler and the Penguins, nawet po zbudowaniu przewagi, ważne jest, aby trzymać nogę na gazie, co pomogło YSU (20-17, 15-11) odnieść sukces w tym sezonie.

READ  Podsumowanie europejskie: Juventus pokonał thriller Interu Mediolan pięcioma golami i pozostał w czterech najlepszych wyścigach | Wiadomości piłkarskie

„Kiedy widzisz piłkę tak dobrze jako zespół, bardzo łatwo jest popaść w samozadowolenie i myślę, że wielu chłopaków jest dumnych z kontynuowania pracy nad swoim rzemiosłem w takich meczach” – powiedział Wehler. „Przez cały rok głosiliśmy, aby trzymać się naszego planu i realizować go dobrymi nietoperzami, uderzać mocno w piłkę, a to prowadzi do gry.

„Jeśli mocno uderzysz piłkę i wyrównasz ją, w końcu spadną. Baseball to dziwna gra, więc nasze podejście polegało na mocnym uderzeniu piłki i uderzeniu piłki w odpowiednie pole. “

YSU znalazł sposób na rozpalenie grilla i gotowanie domowej roboty, pobijając rekord 11-3 na Eastwood Field w tym sezonie.

Z dwoma kolejnymi konkursami w ten weekend, Bertolini patrzy na pole, które nie jest pokryte śniegiem, ale nosi ślady towarów podwójnego nagłówka.

Dom jest po prostu czymś wyjątkowym.

„Chodzi tylko o dobre samopoczucie” – powiedział Bertolini. „Kiedy masz okazję codziennie gdzieś ćwiczyć, wiesz, gdzie grać, jak skakać i jak szybko jest na boisku. Po prostu czujesz się komfortowo. Nasza publiczność była świetna, myślę, że to też duży plus, dodali dużo energii i nie mogą się doczekać, aby jutro dostać pierwszy. “

YSU wraca do gry dziś po południu przeciwko Oakland (9-20, 3-15), z pierwszym miejscem o 13:00

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *