Connect with us

technologia

YouTube Music będzie bezpłatnie słuchać w tle z Kanady

Published

on

YouTube Music usuwa jedno z najbardziej irytujących ograniczeń – ale tylko w Kanadzie. Dzisiaj YouTube ogłosił, że od 3 listopada klienci w Kanadzie będą mogli słuchać swojej muzyki w tle podczas wykonywania innych zadań na telefonie lub przy wyłączonym ekranie.

Słuchanie w tle obsługuje zarówno standardowe, spersonalizowane miksy radiowe z reklamami, jak i wszelkie przesłane treści dodane do konta.

Po raz pierwszy YouTube Music oferuje tę funkcję bez konieczności kupowania subskrypcji premium, aby ją uzyskać. Na razie, jeśli słuchacze w innych krajach mogą oczekiwać takiego samego poziomu wygody, YouTube mówi po prostu: „czekaj na dodatkowe informacje i plany ekspansji”.

Darmowe słuchanie w tle jest ważnym czynnikiem u konkurentów YouTube Music, w tym Spotify, Apple Music, Pandora, Tidal i innych. Jest to więc jeden obszar, w którym YouTube pozostaje w tyle za swoimi rywalami. Miejmy nadzieję, że ta ekspansja rozpocznie się raczej prędzej niż później.

Nawet jeśli odtwarzanie w tle dochodzi do poziomu bezpłatnego, YouTube Music Premium ma również inne zalety: dużą zaletą jest pobieranie offline, ale możesz też słuchać bez reklam i płynnie przełączać się między zwykłym dźwiękiem a teledyskami.

READ  Tak, możesz pracować w hotelarstwie i mieć śliczne paznokcie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *