Connect with us

Zabawa

Xbox Series X doładowuje się najpóźniej, gdy GAME potwierdza, że ​​lodówka Series X będzie wkrótce dostępna | Gry | zabawa

Published

on

Chociaż możesz mieć trudności ze znalezieniem zapasów Xbox Series X przed końcem roku, będzie kolejna szansa na zakup lodówki Microsoft Series X.

Minilodówka Xbox Series X Replica Mini nie zawiera przydatnych części do gier, co oznacza, że ​​nie można jej zastąpić prawdziwą konsolą Xbox Series X.

Ale chociaż granie w Halo Infinite jest bezużyteczne, nie oznacza to braku zainteresowania.

Kiedy nowy przedmiot trafił na rynek, natychmiast się wyprzedał i został szybko opublikowany po zawyżonych cenach na platformach handlowych, takich jak eBay.

I nie ma powodu, by sądzić, że to samo nie wydarzy się w grudniu, gdy lodówka Xbox Series X zostanie ponownie napełniona.

Pomysł na lodówkę Xbox Series X zrodził się z projektu i bezpośredniego porównania między konsolą a sprzętem kuchennym.

Następnie Microsoft wykonał dodatkowy krok, tworząc hybrydę, zanim ogłosił, że uruchomi linię minilodówek.

Zamówienia w przedsprzedaży na minilodówki Xbox zostaną otwarte 19 października i można je kupić w GAME w Wielkiej Brytanii w cenie detalicznej 89,99 GBP.

A nowy raport Stock Checker UK na Twitterze ujawnia, że ​​GAME wkrótce wyda kolejną dostawę lodówek Xbox.

Nie ma gwarancji, że stanie się to w tym tygodniu, ale może to nastąpić przed kolejnym uzupełnieniem Xbox Series X.

Najświeższe informacje dotyczące aktualizacji giełdowej brzmią: „GRA wkrótce będzie dostępna z trzecią falą minilodówki Xbox Series X, która została zamówiona w przedsprzedaży na luty.

„Bądź na bieżąco tutaj lub na naszym serwerze Discord, aby otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy tylko się pojawią”.

Większość uzupełnień w GAME odbywa się rano, więc gracze powinni być przygotowani na sprawdzenie strony detalicznej między 8:00 GMT a 11:00 GMT w tym tygodniu.

Fani we Francji, Niemczech, Włoszech, Irlandii, Hiszpanii, Holandii i Polsce mogą zdobyć własne w Game Stop EU (99,00 EUR), Micromania (99,00 EUR) lub Toynk (przez Amazon).

READ  Krzysztof Krawczyk cieszy się z rezygnacji. „Kto myślał, że ten ma”

Nowe ogłoszenie firmy Microsoft potwierdziło najnowsze szczegóły dotyczące produktu, stwierdzając:

„Ten we współpracy z Ukonic! Opracowana minilodówka nadaje „Xbox and Chill” zupełnie nowe znaczenie. Dzięki diodom LED i funkcjom powierzchni podobnym do Xbox Series X Twoi znajomi będą zdumieni, gdy ich pragnienie zostanie ugaszone!

„Smukła, matowa czarna wieża mieści do 12 puszek ulubionego napoju i ma dwie półki w drzwiach, dzięki czemu Twoje ulubione przekąski są bezpiecznie pod ręką. Z przodu minilodówki znajduje się również port USB do ładowania urządzeń i Dostarczany z zasilaczem DC, dzięki czemu mini lodówka może działać również w podróży.”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.