Connect with us

Zabawa

Recenzja Lupin: The French Series zajmuje Netflix by Storm

Published

on

Stworzony przez brytyjskiego pisarza George’a Kaya, łubin to „dobra, głupia zabawa” i ma stać się jednym z największych hitów Netflix, powiedział Hugo Rifkind w Czasy. Omar Sy gra Assane’a, młodego Francuza, który postrzega siebie jako współczesnego Arsène Lupin – dżentelmena złodzieja i mistrza przebrania stworzonego przez francuskiego pisarza Maurice’a Leblanc’a ponad 100 lat temu.

Książki są stare, ale Assane to nowa rasa francuskich bohaterów, powiedziała Sophie Gilbert w Atlantycki. Jest synem imigranta z Senegalu, który przybył do Francji w poszukiwaniu lepszego życia. Zamiast tego jego ojciec został fałszywie oskarżony o kradzież przez swojego bogatego pracodawcę i powiesił się w więzieniu. Zainspirowany książkami Leblanc, Assane obmyśla serię diabelnie sprytnych planów pomszczenia śmierci ojca. Plany te często opierają się na jego tendencji, jako czarnoskórego mężczyzny we Francji, do dopasowywania się lub wyróżniania się z różnych kontekstów.

Sy jest pełen charyzmy w serialu, który oferuje „odświeżający zwrot” dla dwóch znanych stereotypów – „niewykrywalnego mistrza oszustwa” i „oszusta ze złotym sercem” – powiedział Adrian Horton w Strażnik. To dobra, fajna ucieczka, a ponieważ składa się tylko z pięciu odcinków, łatwo jest napić się w ciągu jednego dnia.

W swoim najnowszym raporcie finansowym Netflix ogłosił, że został wydany na początku stycznia łubin osiągnął 2. miejsce na liście 10 najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego w Stanach Zjednoczonych i 1. miejsce w krajach takich jak Brazylia, Argentyna, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska, Wietnam i Filipiny. Projekty Netflix 70 milionów gospodarstw domowych wybierze serię w języku francuskim w ciągu pierwszych 28 dni od jej uruchomienia.

READ  Lisa Wilkinson z projektu uderza Gladys Berejiklian z powodu zakazu NSW Covid
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *