Connect with us

Zabawa

Aktywiści ostro o Annie Lewandowskiej na okładce „Elle”: „Promują osobę, która naśmiewa się z osób otyłych”

Published

on

Ostatnie miesiące mojego życia Anna Lewandowska Pod względem wizerunkowym nie odnieśli największego sukcesu. We wrześniu miłośnik sportu Króla Strzelca otrzymał zbyt mało przemyślanego wideo dołączony pośladek i brzucha także dla Strach narzekania włączenie aktywisty, który ich krytykuje.

Dodatkowo trener miał do czynienia z & nbspprzyszkami Według niektórych niewystarczające poparcie dla strajku kobiet. Wezwana do zarządu milionerka przekonywała, że ​​od lat wspiera kobiety, naucz ich pewności siebie.

We wtorek „zasługi” Ann Jeszcze raz zostały zakwestionowane użytkowników internetu. Tym razem w związku z najnowszą okładką tyna które możemy spojrzeć uśmiechnięty po lewej stronie i duży napis „Frauenstark”.

„Dlaczego Lewandowska jest umieszczana na okładce w niestabilnych czasach? Jest tyle 'silnych kobiet’, które mogłyby być autorytetem.”, „Z całym szacunkiem dla magazynu, wielu mężczyzn wspiera kobiety lepiej niż Ania” – brzmiały komentarze niezadowolonych czytelników magazynu.

bDosrtwJ

Nic dziwnego, że zdecydowała się o tym porozmawiać Maja Staśko. W ostatnim wpisie kobieta nieco „zoptymalizowała” okładkę & nbspcelebrity i zastąpiła słowa „kobieca siła” słowem „siła pieniędzy”.

Setki tysięcy kobiet wychodzą na ulice, kolejne tysiące protestują w internecie, ryzykując utratę pracy lub niepowodzenie w college’u. W tym czasie Anna Lewandowska nic nie mówi, a & nbspw & nbspkońcu pisze, żeby się nie kłócić – & nbspbyle, żeby nie być zbyt radykalnym po stronie walki z kobietami i nie tracić reklamy – & nbsp zaczyna szczegółową argumentację Mai.

Czy chciałbym zobaczyć taką kobietę jako symbol „kobiecej siły”? Kobieta, która po skrytykowaniu swojego tańca w przebraniu grubej kobiety zagroziła mi pozwem i grzywną w wysokości 50 000 zł? Kobieta, która zarabia, gdy słyszymy, że nasze ciała są niedoskonałe? Milioner, duża marka nastawiona na osiąganie zysków? – & nbsp kontynuuje i podważa zasadność identyfikacji matek Clara ja Laury z „siłą kobiet”.

READ  Rolnik szuka kobiety 7: Kto opuścił program? Pierwsi kandydaci wrócili do domu
bDosrtwK

Nie całkiem. Widziałbym setki lub tysiące kobiet na takiej okładce, ale nie tej. Siła kobiet nie przejawia się w pieniądzach, szczupłej sylwetce czy uśmiechu. Nasza siła ujawnia się w trzymaniu się za ręce, gdy policja próbowała zaciągnąć jednego z nas do samochodu i aresztować. Umyj twarz mlekiem lub wodą, jeśli ktoś z nas dostanie w oczy gazem pieprzowym. Czekam w sądzie, gdy ktoś z nas zeznaje o gwałcie. Zakupy i gorąca kolacja, jeśli któregoś z nas na to nie stać. Umieszczenie pioruna na profilu, gdy grozi wyrzuceniem ze szkoły lub uniwersytetu – pisze Staśko.

Wskazano również, że Lewandowska nie nadaje się na ikonę „kobiecej potęgi” Fundacja Dziewuchy Dziewuchom.

Siła kobiet? @ellepolska Promujesz kogoś, kto naśmiewa się z ludzi & nbspotyłości i grozi pozwaniem @majakstasko? Czy przez ostatnie sześć miesięcy spałeś pod kamieniem w & nbspredakcji? – Czytamy na profilu organizacji na Instagramie.

Czy zgadzasz się z opiniami?

bDosrtwL
bDosrtwM
bDosrtxe

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.