Connect with us

technologia

Xbox Game Pass dodaje zaskakująco szybkie ukończenie

Published

on

Coffee Talk, urocza powieść wizualna, która również szybko się kończy, pojawiła się w Xbox Game Pass jako niespodziewany dodatek.

Jeśli przegapiłeś Pogadankę o Kawie, gdy została rozdana w ramach Gry ze złotem w czerwcu 2020Jesteś szczęściarzem! rozmowa przy kawie jest teraz dostępny do grania w Xbox Game Pass, PC Game Pass i Xbox Cloud Gaming.

Coffee Talk Shadow wpada w Xbox Game Pass

W Coffee Talk prowadzisz kawiarnię i masz za zadanie serwować różnorodne drinki dziwnym i wspaniałym mieszkańcom alternatywnego Seattle, słuchając ich historii. To cudownie relaksująca gra z pięknym stylem inspirowanym anime z lat 90-tych. Jest to również szybkie zakończenie, jeśli chcesz postępować zgodnie z instrukcją. Szacuje się, że odblokowanie wszystkich 24 . zajmie Ci około czterech godzin Osiągnięcia w rozmowie przy kawieale aby to zrobić w tym czasie, musisz przelecieć przez większość dialogów i zastosowań Tassie Tiger Davejest dobrze przyjęty Rozmowa przy kawie.

Microsoft nie ogłosił oficjalnie dodania Coffee Talk do usługi, choć spodziewamy się, że to wystarczy w przypadku drugiej, sierpniowej partii gier Xbox Game Pass.

Czy obejrzysz rozmowę przy kawie? Czy odzyskałeś go, gdy był to tytuł Games with Gold? Daj nam znać!

READ  Polska kupuje 25 mini-UAV od Wizjer
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.