Connect with us

technologia

Xbox Bethesda jest dziś emitowany

Published

on

Program Xbox świętujący wejście Bethesdy do firmy jest dziś nadawany, ale nie koncentruje się na dostarczaniu wiadomości ani odkrywaniu projektów. To stają się Prawdopodobnie zostaną ogłoszone nowe gry Bethesda, które dołączą do Xbox Game Pass. Program nosi tytuł „Bethesda Joins Xbox Roundtable” i jest zaplanowany na 10:00 czasu pacyficznego / 13:00 czasu wschodniego / 18:00 czasu brytyjskiego youtube dzisiaj. Opis filmu brzmi: „Rozmowa z kluczowymi menedżerami świętująca dołączenie Bethesdy do zespołu Xbox”.

Aaron Greenberg, dyrektor marketingu Xbox, tak wyjaśnione że „to nie jest skupione na wiadomościach / rewelacjach, ale świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o zespołach i ludziach w Bethesda”. [Greenberg’s Emphasis]Program jest następstwem oficjalnego przejęcia ZeniMax przez Microsoft, który przekształcił ośmiu deweloperów Bethesdy w własne studia Microsoft. W tym wstępnym ogłoszeniu dyrektor generalny Xbox Phil Spencer obiecał, że więcej gier Bethesda zostanie dodanych do Xbox Game Pass pod koniec tego tygodnia, aby świętować – prawdopodobnie zostaną ujawnione podczas transmisji.

O planach Microsoftu co do Bethesda Studios możemy się jednak nie dowiedzieć. Spencer wcześniej stwierdził, że będzie więcej wiadomości o tym, jak pracują nowe zespoły Xbox „jeszcze w tym roku”. Spencer wcześniej stwierdził, że Microsoft nie był w stanie zgodnie z prawem sfinalizować planów z Bethesdą do czasu zakończenia przejęcia, więc dyskusje mogą być nadal na wczesnym etapie.

Wiemy tylko, że po przejęciu „niektóre” przyszłe gry Bethesdy będą dostępne wyłącznie na konsolach Xbox i PC. „Wraz z dodaniem zespołów kreatywnych Bethesdy”, napisał Spencer na początku tego tygodnia, „gracze powinni wiedzieć, że konsole Xbox, komputery PC i Game Pass to najlepsze miejsce do poznania nowych gier Bethesda, w tym niektórych nowych tytułów w przyszłości”. Bądź wyłączny dla graczy Xbox i PC. „

READ  Polski system płatności mobilnych BLIK jest modernizowany o technologię DXC i rozszerzany na Rumunię i Słowację

Joe Skrebels jest redaktorem wykonawczym wiadomości IGN. Podążaj za nim dalej Świergot. Masz dla nas wskazówkę? Czy chciałbyś omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *