Connect with us

technologia

Wycieki Surface Pro 8 z wyświetlaczem 120 Hz i obsługą Thunderbolt

Published

on

Microsoft przygotowuje się do premiery nowego modelu Surface Pro 8 w przyszłym tygodniu, a przeciek najwyraźniej ujawnił dokładnie, czego się spodziewać. Konto Twitter Cień_Wyciek opublikował zdjęcie Surface Pro 8 z oferty detalicznej. Według relacji, Surface Pro 8 będzie wyposażony w nowy 13-calowy wyświetlacz 120 Hz ze smukłymi ramkami i dwoma portami Thunderbolt.

Krawędź zgłoszone w zeszłym tygodniu że Surface Pro 8 będzie dostarczany bez portów USB-A, na korzyść USB-C i Thunderbolt. Poinformowaliśmy również, że Microsoft testował wyświetlacze 120 Hz dla serii Surface Pro. Wyciekły obraz i specyfikacje są zgodne z tym, co słyszeliśmy ze źródeł zaznajomionych z planami Microsoftu.

Wyciek pokazuje również, że Microsoft przechodzi na wymienne dyski SSD w Surface Pro 8. Pasuje to do Surface Laptop 4 i Surface Pro X i ułatwi firmom wymianę dysków.

Microsoft organizuje 22 września wydarzenie dotyczące sprzętu Surface. gdzie się spodziewamy Firma ogłasza Surface Pro 8, Surface Go 3, przeprojektowany Surface Book 4, zaktualizowany Surface Pro X i następcę Surface Duo z systemem Android. Czekać na dalsze informacje Krawędź dla wszystkich wiadomości dotyczących Surface 22 września, od 11:00 czasu wschodniego / 8:00 czasu PT.

READ  Polska organizacja szkoli pracowników Aspergera do pracy w IT
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *