Connect with us

Sport

Barbara H. Rasmussen 1929-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLSKA – Barbara H. Rasmussen, 91 lat, zmarła we wtorek po południu 14 września 2021 roku w otoczeniu kochającej rodziny.

Urodziła się 11 października 1929 roku w Jackson w stanie Michigan jako syn Williama i Matildy Bertrams Honer.

Ukończyła Jackson High School w 1947 roku i uczęszczała do Milwaukee Downer College w Milwaukee w stanie Wisconsin. Później uczęszczała do Sekretariatu Szkoły Katherine Gibbs.

30 grudnia 1950 r. Barbara wyszła za mąż za Johna N. Rasmussena z Racine w stanie Wisconsin, gdzie osiedlili się. Tam została sekretarzem prezesa firmy Modine Manufacturing. Później przenieśli się do Ohio w 1959 i osiedlili się w Canfield.

Barbara była gospodynią domową, harcerką i członkinią Klubu Kobiet Canfield. Była również członkiem Klubu Tańca Sobotniej Nocy Youngstown oraz Klubu Poniedziałkowego Przeglądu Książek. Ona i jej mąż byli członkami Youngstown Country Club, gdzie co tydzień lubiła grać w brydża.

Została pozostawiona przez swoją siostrę bliźniaczkę, Eleanor Farr. Jej dwoje dzieci, pani Judy (Bill) Arnaut i pan John (Kim) Rasmussen, zawsze będą mile wspominane. Barbara uwielbiała spędzać czas z wnukami i prawnukami.

Barbara poprzedzała swojego męża Johna, który zmarł 28 sierpnia 1987 roku, oraz brata Roberta Honera.

Jeśli chcesz, nie będzie godzin konsultacji, a prywatna usługa będzie dostępna w późniejszym terminie.

Rodzina chciałaby wyrazić swoje najgłębsze uznanie za ich współczucie i troskę dla siostry Bonnie i ulubionej pomocnicy Barbary, Mary z Hampton Woods Assisted Living.

Darowizny pamiątkowe na imię Barbary mogą być dokonywane według wyboru darczyńcy.

Aranżacje dokonuje Lane Family Funeral Homes-Canfield Chapel.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić stronę www.lanefuneralhomes.com, aby zapoznać się z tym nekrologiem i złożyć kondolencje.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.