Connect with us

technologia

Wyciek przyszłych gier Bethesdy, w tym remastera „Oblivion” i „Dishonored 3”

Published

on

Wyciek przyszłych gier Bethesdy, w tym remastera „Oblivion” i „Dishonored 3”

Piszę trzecią historię tego poranka, opartą na szalonym zbiorze przecieków z przypadkowo ujawnionych dokumentów w sprawie FTC przeciwko MicrosoftMSFT. Jak dotąd obejmowało to spojrzenie na nowy projekt Xbox Series X, pomysł, że Microsoft chciał kupić Nintendo dopiero w 2020 roku, a teraz? Pełne zestawienie nadchodzących wydań Bethesdy, z których prawie żadna nie została publicznie ogłoszona.

Oto aktualna lista:

  • Remaster An Elder Scrolls IV: Oblivion, pierwotnie planowany na rok fiskalny 2022, ale najwyraźniej został przełożony.
  • Doom Year Zero w roku finansowym 2023, DLC do niego pojawi się w roku fiskalnym 2024.
  • Remaster Fallouta 3 w roku fiskalnym 2024
  • Ghostwire: Tokyo 2 w roku finansowym 2024
  • Dishonored 3 w roku finansowym 2024

Na liście znajduje się także nadchodząca gra Indiana Jones, o której wiemy, ale nie ma jeszcze ustalonej daty. Istnieją również projekty o kryptonimie Project Kestral, Project Platinum i nienazwana „licencjonowana gra IP”.

Chociaż te ramy czasowe prawdopodobnie uległy przesunięciu od 2022 r., ujawnienie nadchodzących projektów, takich jak remastery Oblivion i Fallout 3, a także Dishonored 3, to wielka sprawa. Wszyscy zastanawiali się, co może się stać z Arkane po porażce Redfall, a wielu prawdopodobnie zamiast tego przejdzie do Dishonored 3. Oczywiście zaplanowano to przed zbombardowaniem Redfall na początku tego roku.

Elder Scrolls VI jest oczywiście dostępne również tutaj, ale w sekcji Fiscal 2024, co, jak wiemy, jest po prostu w niewielkim stopniu możliwe. Właśnie się dowiedzieliśmy wczesny rozwój zacząłem grać w grę po premierze Starfield (znowu, zgodnie z tym dokumentem, późno), a inne przecieki sugerują, że gra ukaże się dopiero w 2026 roku lub później (i nie zostanie wydana na PlayStation).

Muszę powiedzieć, że wydaje się to trochę bezowocne dla Bethesdy po Starfield, biorąc pod uwagę, że wiele z tych projektów jest obecnie najprawdopodobniej znacznie poza wyznaczonymi ramami czasowymi. Myślę, że liczą na to, że Starfield będzie grą na wzór Skyrima, która odniesie długotrwały sukces i być może tak się stanie, ale jest za wcześnie, aby to stwierdzić. Polegają na remasterach niektórych swoich innych klasyków po tym, jak Skyrim został ponownie wydany miliony razy.

READ  Najczęstsze problemy z iOS 14 i sposoby ich rozwiązywania

Jednak trzy nienazwane projekty mogą być interesujące Czy Nazwy kodowe sugerują, że najprawdopodobniej będą one jeszcze późniejsze niż te wymienione. Nadchodzący mecz Indiany Jonesa wydaje się być dziką kartą. Jeśli chodzi o drugą „licencjonowaną grę IP”, gdyby Bethesda kupiła Indy, zastanawiam się, czy mogliby stworzyć Gwiezdne Wojny.

Ponownie zobaczymy, czy Bethesda ma coś do powiedzenia na ten temat, nawet jeśli będzie tylko powiedzieć: „To jest bardzo przestarzałe, a plany ciągle się zmieniają”. punkt w czasie.

Chodź za mną na Twitterze, tematy, youtube, I Instagrama.

Zdobądź moje powieści science fiction Seria Herokiller I Trylogia Zrodzonych z Ziemi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *