Connect with us

technologia

Wyciek potwierdza Apple Watch Series 7 w rozmiarze 45 mm

Published

on

Na początku tego tygodnia anonimowy użytkownik zidentyfikowany jako UnclePan podzielił się kilkoma szczegółami na temat Weibo na temat nadchodzącego Apple Watch Series 7 co według niego? pojawia się w 41mm i 45mm. Teraz inny przeciek potwierdza te informacje szkicowym zdjęciem przedstawiającym kawałek paska Apple Watch z etykietą „45 mm”.

Zdjęcie pochodzi z DuanRuiktóry ma mieszaną historię przecieków. Użytkownik udostępnił na Twitterze zdjęcie, które wygląda jak pasek Leather Loop do Apple Watch. Jednak zamiast „44mm” ten pasek do zegarka jest oznaczony „45mm”.

Chociaż ten obraz może łatwo być fałszywy, istnieją powody, by sądzić, że jest to w rzeczywistości pasek do zegarka zaprojektowany dla zegarka Apple Watch nowej generacji.

Od jakiegoś czasu słyszymy plotki, że Apple Watch Series 7 dostanie zupełnie nowy design z płaskimi krawędziami i zaktualizowanymi wyświetlaczami. Jednak niedawna plotka sugeruje, że Apple nieznacznie zwiększy rozmiar wyświetlaczy Apple Watch z odpowiednio 40 mm i 44 mm do 41 mm i 45 mm.

Nie musi to jednak oznaczać, że obudowa Apple Watcha się powiększy. Bloombergs Mark Gurman powiedział w czerwcu, że Wyświetlacz Apple Watch Series 7 będzie miał cieńsze ramkico odpowiada plotkom o nieco większym wyświetlaczu. UnclePan powiedział również, że paski do zegarków z poprzednich wersji Apple Watch będą nadal kompatybilne z nowym projektem Apple Watch Series 7.

Przed Apple Watch Series 4 Apple oferował Apple Watch w wersjach 38 mm i 42 mm. Nawet przy nowym designie stare paski do zegarków pozostały kompatybilne z Serią 4 i nowszymi, więc tym razem może to dotyczyć również Serii 7.

Oczekuje się, że Apple wprowadzi Apple Watch Series 7 wraz z linią iPhone 13 we wrześniu.

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych do zarabiania dochodu. Więcej.


Aby uzyskać więcej informacji o Apple, zobacz 9to5Mac na YouTube:

READ  Nintendo ożywia Game & Watch, jeden z najstarszych handheldów z lat 80

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *