Connect with us

Świat

Włochy. 70 tysięcy ślubów odwołanych z powodu pandemii

Published

on

Z powodu pandemii we Włoszech odwołano około 70 000 ślubów – poinformowali przedstawiciele branży ślubnej w tym kraju. W najbliższych dniach duże targi powinny odbyć się w południowo-włoskim regionie Caserta. Zostały przełożone na przyszły rok.

OBEJRZYJ TVN24 W INTERNECIE

W marcu i kwietniu d. H. Na początku kryzysu związanego z koronawirusem iw miesiącach zamknięcia kraju odwołano 17 000 ślubów. 50 000 uroczystości zaplanowanych na październik, listopad i grudzień również nie odbędzie się – wynika ze statystyk Prezesa Targów Ślubnych Marcello Damiano.

Przypomniał, że branża ta jest jedną z najbardziej dotkniętych pandemią we Włoszech.

Prezes targów Mia Sposa stwierdziła, że ​​roczny obrót tego sektora w kraju wynosi 15 miliardów euro i pracuje tam 83 tysiące firm zatrudniających około miliona pracowników.

Skutki nowych ograniczeń

Decyzja o odwołaniu XIV edycji targów została ostatecznie podjęta po niedawnym dekrecie rządowym ograniczającym liczbę osób biorących udział w uroczystości do 30 osób, w tym wesela i wesela.

Zdaniem przedstawicieli branży spowoduje to dodatkowe straty.

Szczególnie duża liczba ślubów została odwołana w południowych Włoszech.

Koronawirus we Włoszech

W środę poinformowano, że we Włoszech we Włoszech zmarło 127 osób, a ponad 15 000 nowych infekcji zostało potwierdzonych. To nowy szczyt infekcji i gwałtowny wzrost zgonów. Większość testów wykonanych do tej pory: 177 tys.

Liczba zgonów w kraju od początku epidemii wzrosła do 36 832. Do tej pory koronawirusa wykryło prawie 450 000 osób, a ponad 257 000 wyzdrowiało. Według oficjalnych informacji zarażonych jest obecnie 155 000 osób.

Ze względu na wzrost zakażeń koronawirusem od czwartku do 13 listopada W Lombardii obowiązuje godzina policyjna. W tym włoskim regionie nie wolno opuszczać domu i poruszać się w nocy bez uzasadnionego powodu. Podobne ograniczenia zostaną wprowadzone w regionie stołecznym Lacjum i Rzymie od piątku. Przez 30 dni w nocy nie wolno się tam poruszać bez powodu.

Główne źródło zdjęć: Shutterstock

READ  Mark Fuhrman odkrywa nowe szczegóły nierozwiązanych spraw Natalee Holloway, Boba Crane'a
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *