Connect with us

technologia

Witamy w epoce intrapreneur

Published

on

Jeśli pracujesz w średniej lub dużej firmie, prawdopodobnie masz pomysł, jak to zmienić na lepsze. Jeśli tak, być może jesteś już intrapreneurem i nawet o tym nie wiesz. Współpracowaliśmy z Uniwersytetem w Melbourne nad opracowaniem nowego mikroidentyfikatora, który zapewni naszym pracownikom wiodącą pozycję w rozwijaniu ich umiejętności w zakresie innowacji i intraprzedsiębiorczości.

Czym są mikropoświadczenia?

Nauka to tak naprawdę pogoń na całe życie. Nie możesz już po prostu zdać matury, stopnia uniwersyteckiego czy nawet doktoratu i myśleć, że to jest dla edukacji i nauki – świat się na to zmienia zbyt szybko.

Z tego powodu nadal współpracujemy z najlepszymi uczelniami, aby stworzyć naszą gamę mikrokwalifikacji, aby pomóc naszym pracownikom szybko rozwijać nowe umiejętności i szlifować stare.

Mikropoświadczenia są alternatywą dla dłuższych, bardziej tradycyjnych kwalifikacji; są znacznie bardziej szczegółowe i wymagają znacznie krótszego czasu na ukończenie, a jednocześnie są akredytowane na całym świecie.

Biorąc pod uwagę, że przeciętny pracownik musi odbudować swoje umiejętności 15 razy w ciągu swojej kariery, aby nadążyć za zmianami w miejscu pracy i technologii, te mikropoświadczenia są absolutną zmianą gry.

Ponadto brak umiejętności technologicznych w Australii był pilnym problemem przed skutkami Covid-19 pandemia. Musimy teraz znacznie szybciej zwiększać liczby, aby wspierać cyfryzację naszej gospodarki i trwającą transformację biznesową w całym kraju. Ponadto obecnie mniej nowych studentów uczęszcza na kursy STEM w Australii niż w innych krajach OECD.

Aby to zmienić, współpracujemy z uniwersytetami w celu poprawy uczenia się studentów poprzez innowacje w projektowaniu i realizacji programów nauczania. Zapewnianie staży przemysłowych i doświadczenia zawodowego, a także możliwości projektów badawczych dla studentów, na przykład poprzez nasze partnerstwo Melbourne Connect z Uniwersytetem w Melbourne.

Ponadto co roku zatrudniamy do naszej firmy znaczną liczbę absolwentów, zwłaszcza z umiejętnościami technologicznymi.

Mikrodowody stały się podstawowym elementem naszych możliwości uczenia się i rozwoju oraz jednym ze sposobów, w jaki szkolimy i przekwalifikowujemy naszych pracowników w zakresie ważnych umiejętności i umiejętności technologicznych.

READ  Praktyczne podejście do Xbox Series X: rozpoczyna się wielki skok z kompatybilnością wsteczną

Uczenie naszych ludzi, jak zmieniać zasady gry

W ramach naszego programu transformacji T22 zbudowaliśmy nowe systemy, struktury i sposoby pracy, aby napędzać innowacje w naszej firmie.

A teraz, gdy mamy środowisko, w którym nasi ludzie mogą pracować nad wielkimi pomysłami, chcemy pielęgnować ducha kreatywności.

Wszyscy rozmawialiście ze współpracownikami przy kawie lub, częściej, na czacie w Microsoft Teams przed rozpoczęciem spotkania. Świetny pomysł, co nasza firma mogłaby zrobić inaczej, aby była bardziej konkurencyjna. Porozmawiałbyś na ten temat ze swoim współpracownikiem, zanim przystąpisz do wykonywania codziennych obowiązków.

Ale co, jeśli po prostu nie spędziłeś dnia? Co by było, gdybyś miał umiejętności, aby przekształcić swój wielki pomysł w niesamowitą okazję rynkową? Co by było, gdybyś był przedsiębiorcą?

Przedsiębiorca to pracownik, który pracuje nad świetnymi nowymi pomysłami w firmie. To bezpieczniejsze niż bycie przedsiębiorcą, ponieważ wykonujesz swoją pracę przy wsparciu dużej firmy, która aktywnie zachęca ludzi z wielkimi pomysłami do ich realizacji i wprowadzania innowacji.

W tym celu oferujemy naszym pracownikom nowy mikrodowód w zakresie podstaw intraprzedsiębiorczości na Uniwersytecie w Melbourne – aby napędzać innowacje i rozwijać te ważne umiejętności w naszej własnej firmie.

Część tych nowych mikropoświadczeń umożliwi naszym pracownikom wniesienie pomysłu na nasz biznes i da im możliwość rozwijania go i kształtowania w grupie podobnie myślących profesjonalistów. Uczniowie będą Rozumiesz,Badania i wdrażanie zasadniczych warunków wstępnych udanej innowacji orazNie budować przekonująca narracja, która pozwoli sprzedać Twój pomysł w organizacji. Dowiesz się również orisk, zarówno osobiście, jak i organizacyjnie, i odporność wymagany jechać dalej i wykorzystywać nowe możliwości.  

Firma Telstra opracowała ten mikro-dowód we współpracy z Uniwersytetem w Melbourne i być dostępnym dla naszych pracowników, jest również oferowany innym organizacjom i osobom, które chcą poszerzyć te umiejętności.

READ  PS5 DualSense Teardown szacuje żywotność 417 godzin i pokazuje przyczyny znoszenia

To mikropoświadczenie ma na celu danie naszym pracownikom – i wszystkim Australijczykom – narzędzi i pewności, aby wywierać wpływ i być intrapreneur w ich działalności.

Rebecca Holden Hold

Właściciele grup, strategia personalna i nauka – Telstra

Bec jest odpowiedzialny za zapewnienie odpowiedniej strategii i szkoleń dla pracowników, aby zoptymalizować umiejętności pracowników i wspierać rozwój ich kariery, tak aby Telstra mogła wdrożyć strategię T22.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.