Connect with us

Sport

Joan E. Reardon | Wiadomości, sport, praca

Published

on

KENNEDY, NY – Joan E. Reardon, 88, Route 394, Kennedy, miasto Polska, zmarła w domu w sobotę, 17 lipca 2021, będąc pod opieką w hospicjum z kochającą rodziną u boku.

Joan urodziła się 24 kwietnia 1933 roku w Little Valley w stanie Nowy Jork, jako córka zmarłego Wesleya Earla i Mame Elizabeth (Hauck) Buffum.

Była absolwentką Randolph Central School w 1951, gdzie pożegnała się i ukończyła Buffalo School of Nursing ze stopniem pielęgniarstwa. Następnie została kierownikiem biura firmy Eastern Plywood w Celoron, którą piastowała przez 30 lat. Była również gospodynią domową i miała inne zmieniające się prace na miejscu.

Joan lubiła wycieczki do Atlantic City w stanie New Jersey, grając w bingo i szydełkując. Uwielbiała też przebywać z rodziną.

Pozostawia męża i opiekuna, Jamesa R. Reardona, którego poślubiła 5 września 1952 roku; syn, Kevin W. (zmarła Dianne) Reardon z Randolph; córka Kelly (Mark) Snow of Kennedy; sześcioro wnucząt: Jennifer (Derrick) Dickerson z Randolph, Carrie (David) Durand z Henderson, Nev., Sandra (Reggie) Taylor z Randolph, Tabitha (Douglas) Taulbee z Randolph, James Snow z Pittsburgha i Katelyn Snow z Filadelfii; i 11 prawnuków.

Joannę poprzedzili jej rodzice; oraz cztery siostry: Genevieve Abbott, Evelyn Sprague, Jeanette Anderson i Lola Gagliardi.

Rodzina wita krewnych i przyjaciół w piątek (23 lipca 2021 r.) od 11:00 do 13:00 z domu pogrzebowego VanRensselaer & Son, 14 Church St., Randolph. Pogrzeb odbędzie się o godzinie 13:00 pod kierunkiem pastor Jennifer Delahoy. Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Kennedy Riverside.

Aby przesłać kondolencje, zaloguj się na stronie www.vanrensselaer andsonfuneralhome.com.

Zamiast kwiatów można wysłać pomniki do Opieki Paliatywnej i Hospicjum Hrabstwa Chautauqua lub do Straży Pożarnej w Kennedy.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *