Connect with us

technologia

Witamy na targach METAL – wspaniałych wakacjach dla branży odlewniczej. 19-21 października! | Foundry-Planet.com

Published

on

Witamy na targach METAL – wspaniałych wakacjach dla branży odlewniczej.  19-21 października!  |  Foundry-Planet.com

Tegoroczna „przemysłowa jesień” to pełna hala; Expo korzysta ze wszystkich siedmiu pawilonów Targów Kielce z ponad 150 firmami z 23 krajów, które już potwierdziły swoją obecność na targach. Na uwagę zasługuje fakt, że na targach silnie reprezentowane są firmy niemieckie. Międzynarodowe targi technologii dla odlewnictwa METAL to jedno z najważniejszych wydarzeń branży odlewniczej na świecie.

Duża liczba wiodących światowych firm, ukierunkowani goście targów, spotkania, konferencje, seminaria, goście z całego świata, uznani eksperci; to i wiele więcej na nadchodzących METAL Expo w dniach 19-21 października 2021 r. Targi zapowiadają się ciekawie. Swój udział w METAL Expo potwierdziło już 150 firm z Polski, Austrii, Czech, Danii, Niemiec, Francji, Włoch, Słowacji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Indii, Japonii i USA.

METAL od lat cieszy się popularnością wśród niemieckich przedsiębiorców; na tegorocznej liście wystawców znalazły się ABP Induction Systems, AUG, CALDERYS Refractory Solutions, CASPARI, ConviTec, DÖRENTRUP, DIAMANT METALLPLASTIC, EKW, ExOne, FRIESS, Heinrich Wagner Sinto Maschinenfabrik, HKO Isolier und Textiltechnik, HOHNEN, KARampBO SCHMIDT. Harex WAGNER, LAEMPE, MAGMA, MARX, METALS HUB, MKR METZGER, Opti-color, OTTO JUNKER, Sensor Control, SIMPSON Technologies, Technofond, THERMAL Dynamics, VELCO i VULKAN INOX.

METAL. Kompleksowy sklep dla całej branży.

Targi to nie tylko doskonała okazja do poznania szerokiej gamy produktów dla branży odlewniczej i pozyskania ich dla wiodących i nowych klientów. Targi to także idealna okazja do spotkania z ludźmi z branży odlewniczej z całego świata. Znajdują się tam stoiska światowych dostawców oprogramowania do zarządzania i usprawniania wszystkich procesów produkcyjnych w odlewniach (Abas Business Solutions Poland). Targi są odpowiednim miejscem do spotkania firm produkujących i sprzedających produkty i środki pomocnicze dla odlewni od producentów stopów metali nieżelaznych – SPECTRO POLAND Sp. Trzydniowe targi METAL Expo oferują odwiedzającym szeroką i zróżnicowaną gamę spektrometrów emisyjnych, w tym spektrometrię emisyjną ze wzbudzeniem iskrowym (w tym ICP OES) oraz fluorescencję rentgenowską ED-XRF. Partnerem merytorycznym targów jest Komitet Odlewniczy Polskiej Akademii Nauk; komisja spotyka się na spotkaniu podczas targów.

Ofertę międzynarodowych targów techniki odlewniczej uzupełniają liczne wystawy towarzyszące i imprezy towarzyszące. Na poprzednich targach HEAT TREATMENT – targi obróbki cieplnej metali z sukcesem świętowały swój debiut. Na międzynarodowych targach aluminium i technologii, materiałów i wyrobów z metali nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET prezentowane są najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, uzupełnione o surowce, komponenty i materiały do ​​procesów hutniczych. METAL 2021 to także targi RECYKLING, których zakresem była obróbka metali nieżelaznych.


AMAFOND uczestniczy w METAL Expo

Jako wieloletni partner METAL Expo, włoskie stowarzyszenie dostawców odlewni AMAFOND obchodzi w tym roku 75-lecie istnienia. Nowa strona internetowa stowarzyszenia jest dostępna online. AMAFOND zapowiada również, że ta piękna rocznica zyska dodatkowy akcent podczas październikowej wystawy.

Konferencje i seminaria

Dopełnieniem programu METAL są liczne spotkania, warsztaty i konferencje, w tym „Seminarium Obróbki Laserowej” organizowane przez Ośrodek Badawczy Laserowej Obróbki Metali Politechniki Świętokrzyskiej, Polską Akademię Nauk i Polską Akademię Nauk. Są też warsztaty, które umieszczają Cię w kontekście Przemysłu 4.0, organizowane przez Wszechnicę UJ, International Development Norway, Politechnikę Rzeszowską oraz Pratt & Whitney.

Już teraz zapraszamy wszystkich gości targowych na seminarium „Problemy z badaniem staliwa i żeliwa zgodnie z obowiązującymi normami”; Spotkanie oferuje krótką prezentację na temat rozwoju nowych technologii odlewniczych. Dodatkowo warsztat „Jak skuteczny jest proces czyszczenia laserowego powierzchni metalowych?” zapowiada się też ciekawie. Oba wydarzenia są częścią XXIX. Targi metrologii przemysłowej i badań nieniszczących CONTROL-TECH, które od lat towarzyszą i wzbogacają METAL-Expo.

Do zobaczenia w Targach Kielce w dniach 19-21 października 2021 roku.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *