Connect with us

Zabawa

Wielokrotnie nagradzany film dokumentalny WP Engine | SHIFT jest teraz dostępny na Apple TV i innych platformach VOD

Published

on

Austin, Teksas – (BUSINESS WIRE) –Silnik WP, ciesząca się największym zaufaniem firma technologiczna WordPress na świecie, ogłosiła dziś wydanie swojego wielokrotnie nagradzanego pełnometrażowego dokumentu zrobić | ZMIANA, która bada historię współczesnej reklamy i rolę kreatywnych technologii w jej rozwoju.

Dokument można teraz kupić lub wypożyczyć za pośrednictwem większości platform wideo na żądanie, takich jak Apple TV. Google Play, iTunes, Vimeo, Vudu i YouTube. Film zwraca uwagę na twórców, agencje i marki, którzy mieli odwagę wprowadzać nowe technologie, testować nowe modele biznesowe i tym samym rozwijać Internet. WP Engine współpracował Klub Września, Hej, chodźmy! i Powaga stworzyć i rozpowszechniać ten film fabularny pod kierunkiem Casey Suchan.

„Ten film o zdolnościach adaptacyjnych w obliczu stale zmieniającego się cyfrowego krajobrazu jest wyrazem uznania dla kierowników agencji, którzy odważyli się powiedzieć„ tak ”nowej technologii i poszerzyli naszą wizję tego, co jest możliwe” – powiedziała Lisa Box, wiceprezes i dyrektor generalny Manager – Enterprise Business Unit w WP Engine. „Zdaliśmy sobie sprawę z potrzeby opowiedzenia tej historii, ponieważ pionierzy ci doprowadzili do przejścia ze świata reklamy, w którym można było zwrócić uwagę na taki, w którym trzeba było na to zapracować. Ta potrzeba kreatywności cyfrowej jest jeszcze bardziej aktualna, gdy próbujemy zakończyć pandemię. ”

zrobić | ZMIANA

Od rozkwitu reklamy telewizyjnej, przez zaranie Internetu, aż po rozwój bezgłowych doświadczeń cyfrowych, marka | SHIFT opowieść o agencjach i producentach niektórych z najbardziej udanych marek na świecie. WP Engine przeprowadziło wywiady z wieloma założycielami i dyrektorami agencji, którzy pomogli przekształcić reklamy z ery „Mad Men” reklam typu „jeden do wielu” w nową erę internetu, w którym konsumenci mogą określić, jak, kiedy i gdzie połączyć się z marką .

Ponieważ branża reklamowa znajduje się w fazie ewolucji, adaptacji i ostatecznie odrodzenia, reklamodawcy muszą na nowo nauczyć się korzystać z technologii, aby znaleźć nowe sposoby na przyciągnięcie uwagi odbiorców. Mamy nadzieję, że portretowanie filmu zainspiruje nowe pokolenie dyrektorów do nędznej determinacji, która doprowadziła agencje do rewolucyjnego sukcesu ponad pięć, dziesięć i ponad 20 lat temu.

Przedstawione agencje to 10up, 72 i Sunny, Active Theory, Barbar, Crispin Porter Bogusky, Crowd Favorite, Digitale Küche, Droga5, Elefant, Havas, Hallo Montag, RIESIG, Humanaut, Instrument, Johannes Leonardo, MediaMonks, Bio, Pereira O’Dell, Sid Lee USA, Unit9, The Venturous, The Webby Awards i Wieden + Kennedy. Założycielami agencji w filmie dokumentalnym są Alex Bogusky (Crispin Porter Bogusky), John Boiler (72 i Sunny), David Droga (Droga5), Piero Frescobaldi (Unit9), Jake Goldman (10up), Justin Lewis (instrument), David Littlejohn (Humanaut), Karim Marucci (ulubieniec publiczności), Nick Mountford (aktywna teoria), PJ Pereira (Pereira O’Dell), Nick Strada (The Venturous), Wesley ter Haar (MediaMonks) i wielu innych liderów branży.

Proszę odwiedź zrobić | ZMIANA, film z WP Engine, aby uzyskać więcej informacji o tym, gdzie wypożyczyć lub kupić dokument.

O silniku WP:

Silnik WP, ciesząca się największym zaufaniem firma technologiczna WordPress na świecie, oferuje swobodę tworzenia w oparciu o WordPress. Dostarczamy najbardziej zaufane i godne zaufania marki oraz produkty WordPress zorientowane na programistów dla firm i agencji każdej wielkości. włącznie z Atlas, Koło zamachowe, lokalność i geneza. Siedziba WP Engine znajduje się w Austin w Teksasie, a biura w Brisbane w Australii. Kraków, Polska; Limerick, Irlandia; Londyn, Anglia; Omaha w Nebrasce i San Antonio w Teksasie. Przeczytaj więcej poniżej www.wpengine.com.

O Gravitas

Gravitas Ventures to niezależny dystrybutor filmów z pełnymi prawami, który oferuje filmy, które chcesz w kinach i na żądanie. Gravitas to innowacyjny niezależny dystrybutor filmów XXI wieku, zdolny do wypuszczenia filmu do ponad miliarda gospodarstw domowych na całym świecie. Gravitas Ventures to firma należąca do Red Arrow Studios.

http://gravitasventures.com/

O klubie wrześniowym

Klub Września to kolektyw montażystów, producentów i reżyserów, którzy specjalizują się w filmach dokumentalnych – od filmów fabularnych po cyfrowe filmy krótkometrażowe i widowiska. Jej prace były regularnie pokazywane na festiwalach filmowych, takich jak Sundance, Toronto, Wenecja i SXSW, i były produkowane we współpracy z takimi klientami jak Hulu, Live Nation, A&E Films, AppleTV +, BBC Films, CNN Films, Innerscope, ESPN Films i Netflix.

http://september.club/

READ  „Latay” otrzymuje nagrodę dla najlepszego reżysera w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *