Connect with us

Gospodarka

Wielka wyprzedaż w Lidlu. Wiele produktów nawet o 80% taniej! :: Magazyn :: RMF FM

Published

on

Lidl organizuje dużą wyprzedaż. Sieć handlowa przygotowała szeroką gamę produktów, które można kupić nawet o 80% taniej. Sprzedaż rozpoczęła się dzisiaj, 28 sierpnia i będzie trwała do wyczerpania zapasów. Co możemy kupić taniej?

Ogłosiła to sieć popularnych sklepów Sprzedaż rozpocznie się w piątek 28 sierpniatymczasem możemy kupić produkty po znacznie obniżonych cenach. Oferta specjalna obowiązuje w stacjonarnych sklepach Lidl i obowiązuje do wyczerpania zapasów. W ramach tego znacznie taniej kupimy m.in. ubrania, elektronikę, sprzęt AGD czy zabawki.

Do 80% taniej na wybrane produkty

Z wyprzedaży można korzystać od 28 sierpnia. Warto się pospieszyć, jeśli interesują Cię przecenione artykuły, ponieważ sprzedaż trwa do wyczerpania zapasów, a niektóre przecenione produkty są dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach. Największe obniżki wyniosą 80%. Oferta obejmuje:

  • sukienka
  • poduszka
  • Sprzęt kuchenny
  • Artykuły gospodarstwa domowego
  • Artykuł RTV
  • Zabawki
  • Bielizna nocna
  • Produkty z warsztatu

Wśród produktów z obniżonymi cenami znajdujemy m.in. Ekspres ciśnieniowy za który zapłacimy 159 złOznacza to oszczędność do 100 zł w porównaniu do ceny w przedsprzedaży. Oprócz wielu produktów z obszaru „warsztat” zainteresowani mogą być także mężczyźni Bermudy męskie od 39,95 zł do 19 zł. W ofercie również Sukienka damska za 14 złi czekaj na najmłodszych szeroki wybór zabawek w specjalnych cenach.

Pełna oferta sprzedażowa znajduje się na stronie Lidl.pl.

Nowy hit w Biedronce? Sieć wprowadza Gang Fajniaków!

Do sklepów Biedronka trafi kolejna banda pluszaków. Czy Fajniaki będą tak popularne jak kiedyś Świeżaki i Sweeties? Jaka jest w tym czasie nowa kampania lojalnościowa popularnej sieci dyskontów? Słuchać!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *