Connect with us

Zabawa

lubię miłość Anna Mucha pokazała swoje nagie pośladki w centrum miasta! Ale to nie wszystko – ZDJĘCIA

Published

onAutor: Instagram
lubię miłość Anna Mucha pokazała swoje nagie pośladki w centrum miasta! Ale to nie wszystko – ZDJĘCIA


Anna Mucha czy Magda z „M jak miłość” szła ulicą z … gołym tyłkiem! Gwiazda zamieściła szokujący film na swoim profilu na Instagramie. A to nie wszystko – na zdjęciach można zobaczyć inne ciekawe zdjęcia! Film prawdopodobnie nie wyszedł z planu na nowy sezon „M jak miłość”, bo żona prawnika Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) musiałaby być pod wpływem … silnych emocji, żeby zdecydować się na taki spacer. Zobacz zdjęcia!

„M jak miłość” po wakacjach 2020 nowe odcinki od wtorku 9 sierpnia 2020 o 20:55 w TVP2

Związek Magdy i Andrzeja w „M jak miłość” to namiętny i pełen gorących scen. To Magda postanawia więcej pokazać fanom serialu, a co najważniejsze nie ukrywa swoich pięknych piersi. Czy pamiętasz sceny, w których przebrała się za pannę młodą i zawinęła tylko folią swoje nagie ciało? W tym stroju witała Andrzeja i Anię w 1476 odcinku serialu … Czy spacer Muchy bez bielizny oznacza jej nowe erotyczne pomysły w nowych odcinkach „M jak miłość”?

Magda i Andrzej będą mieli kolejny gorący i burzliwy czas w nowym sezonie „M jak miłość” z powodu Kamila (Marcin Bosak). Patron psychopatyczny nie spocznie, dopóki nie zabierze Magdy Budzyńskiego. W tym celu zaplanuje kolejny spisek z Anką (Weronika Rosati) – najpierw upiją Budzyńskich, a potem ich wykorzystają. Jednak te sceny będą rozgrywać się w nowym domu Anki pod Warszawą, więc zatłoczone ulice są daleko od tego!

READ  Koledzy Meghan's Suits wyszli „przestraszeni” po tym, jak paparazzi włamali się na plan: „To było niebezpieczne”

M jak miłość. TRAILER na nowy sezon. Nikt wcześniej nie widział tych scen!

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.


M jak miłość: Anna Mucha (Magda)
Autor: InstagramWideo opublikowane przez gwiazdę „M jak miłość” na Instagramie nie tylko pokazuje, że aktorka nie nosi bielizny pod długim płaszczem. Uwagę zwraca kolejny szczegół: piękna i seksowna Mucha maszeruje przed wielką śmieciarką!

Tak powstały zdjęcia do sesji zdjęciowej Anny Muchy dla „Fashion Magazine Polska”. Aktorka z „M jak miłość” jest gwiazdą na okładce i opowiada w wywiadzie o swoich nowych projektach. – – Wiele rzeczy mi ciąży, ale wierzę w siłę napędową i że mogę to zrobić. Jeśli nie zderzymy się z pandemią, wszystko inne jest objęte gwarancją – wyznaje Mucha.

Fani „M jak miłość” nie muszą się martwić – nic nie wskazuje na to, że Mucha odejdzie z roli Magdy Budzyńskiej w nowym sezonie serialu po lecie 2020 roku. Jak zwykle będzie mogła połączyć pracę na planie „M jak miłość” z realizacją innych projektów.


READ  Polskie władze przygotowują się na ewentualny napływ ukraińskich uchodźców

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *