Connect with us

Zabawa

Kalifornijska policja potwierdza nowe ustalenia w sprawie Polki podającej się za Madeleine McCann

Published

on

Kalifornijska policja potwierdza nowe ustalenia w sprawie Polki podającej się za Madeleine McCann

Kalifornijska policja poinformowała, że ​​trwa dogłębne śledztwo w sprawie roszczeń Polki w związku z zaginięciem Madeleine McCann.

Julia Wendell zyskała światową sławę, twierdząc, że jest zaginionym brytyjskim maluchem po tym, jak pokazała ślady na swoim ciele, które, jak twierdziła, pasowały do ​​śladów dziecka, które zaginęło w Portugalii w 2007 roku.

Sprawa przybrała nowy obrót, gdy policja przyznała się, że skonfiskowała telefon komórkowy w ramach toczącego się śledztwa.

KONTYNUUJ CZYTANIE: Madeleine McCann, główna podejrzana w sprawie wymuszonych zaginięć, wycofała oskarżenia o przestępstwa seksualne

www.radaronline.com ujawnił wyłącznie, że Departament Szeryfa Hrabstwa Orange niedawno skontaktował się z organami ścigania we Wrocławiu.

Poinformowali ich, że otrzymali urządzenie należące do Julii Wendell podczas jej pobytu w Kalifornii.

Telefon został przekazany policji, a według prywatnego detektywa dr. Fia Johansson, która w zeszłym miesiącu przywiozła Wendella z Polski do Kalifornii po tym, jak rzekomo otrzymała falę gróźb śmierci.

READ  Peyton Hillis, dawny fenomen Clevelanda Browna, pojawia się jako aktor w lokalnie nakręconym horrorze „The Hunting”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *