Connect with us

technologia

Więcej zdjęć na żywo z OnePlus 9 pojawia się obok niektórych kluczowych specyfikacji

Published

on

Plik Seria OnePlus 9 będzie się podobno składać z trzech modeli i osób przy ul 91Mobile mam świeżą piłkę na Wariant standardowy. Wydaniu udało się również zdobyć kilka nagrań na żywo z OnePlus 9.

Porozmawiajmy najpierw o specyfikacjach. Według raportu telefon oferuje Ładowanie bezprzewodoweWcześniej uważano to za ekskluzywne dla OnePlus 9 Pro. Oczekuje się, że oba telefony będą obsługiwać odwrotne ładowanie bezprzewodowe.

Gniazdo twierdzi również, że OnePlus 9 będzie zawierał akumulator o pojemności 4500 mAh z obsługą ładowania przewodowego przy 65 W i szybkim ładowaniem bezprzewodowym przy 30 W.

Na zdjęciach pokazano tylko część frontu urządzenia. Zgadzają się ze zdjęciami Jednostka prototypowa Tylko o tym pisaliśmy. Na tej podstawie można założyć, że OnePlus 9 ma płaski ekran z wycięciem na otwór po lewej stronie. Ekran będzie miał wysokość 6,55 cala i będzie otoczony cienkimi ramkami. Wcześniej byliśmy w stanie potwierdzić, że wyświetlacz ma rozdzielczość 2400 x 1080p i obsługuje częstotliwość odświeżania 120 Hz i treści HDR.

Aparat OnePlus 9 pozostaje w dużej mierze tajemnicą

OnePlus już to zrobił Zatwierdzony Nowo ujawniony Qualcomm Snapdragon 888 ma być używany w pierwszej połowie 2021 roku. Oczekuje się, że dołączone zostaną tylko OnePlus 9 i 9 Pro. Trzeci model, który nazywa się OnePlus 9 Lite lub 9 E, powinien być tym zostań z lwia paszcza 865. Ten wariant ma być sprzedawany jako model budżetowy, prawdopodobnie w celu przejęcia czegoś podobnego Samsung Galaxy S20 FE i google Pixel 4a (5G) i ma kosztować prawie 599 USD.
Plotka głosi, że Vanilla OnePlus 9 będzie miał taki zaktualizowany moduł kamery z głównym czujnikiem 48 MP. Oferuje również 8 GB pamięci RAM i 128 GB nierozszerzalnej pamięci.
Oczekuje się, że nowe telefony pojawią się w marcu 2021 r., Prawdopodobnie wraz z OnePlus ”. pierwszy smartwatch.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *