Connect with us

Sport

DevilPage.pl – Manchester United – Konferencja Solskjaer przed Leicester: Gracze wiedzą, czego chcę od mojej drużyny

Published

on

Forma Anthony’ego Martiala
– Anthony wniósł ostatnio znaczący wkład w nasze mecze: asysty, strzelone bramki, jest w coraz lepszej formie fizycznej. Myślę, że w meczu z Leeds United widział, czego od niego chcę. Wyznaczał sobie nowy standard prowadzenia statystyk. Chcę częściej to z nim widzieć. Anthony zawsze ma w sobie jakość. Być może jego pewność siebie nieco ucierpiała po tym, co wydarzyło się po czerwonej kartce i krytyce pod jego adresem na początku sezonu. Ale Anthony po prostu staje się coraz lepszy. Kiedy Mason, Marcus i Anthony są na pełnych obrotach, jesteśmy większym zagrożeniem dla drużyn.

Test przeciwko Leicester
– Wszyscy podchodzimy gra po grze, musisz pomyśleć. Jeśli chodzi o Leicester City, zagraliśmy z nimi naprawdę dobre mecze, bardzo równo. To bardzo dobry zespół z bardzo dobrym trenerem. Fajnie jest widzieć ją u Brendana. To był dla nas świetny test w poprzednim sezonie, ponieważ musieliśmy pojechać na ich stadion w ostatnim meczu ligowym. Zdaliśmy ten test znakomicie. Kontrolowaliśmy wtedy mecz. Wiem, że teraz nie będzie to ten sam mecz, ponieważ mamy inną część sezonu. Leicester ma w swoich szeregach pewne niebezpieczeństwa, na które trzeba uważać. Musimy również przyjrzeć się naszym pracownikom i zobaczyć, kto jest zdrowy, a kto nie.

Stan zespołu
– Jesteśmy coraz lepsi. Chłopaki wiedzą, czego chcę od ich zespołu. W niektórych grach możesz działać trochę inaczej. Wszystkie spotkania są różne na swój sposób. Mieliśmy bardzo otwarty mecz z Leeds United, od pudełka do pudełka, dużo biegaliśmy. To pokazuje, że posiadamy niezbędne umiejętności.

Szansa na tytuł
– Zawsze jest szum wokół Manchesteru United. Ważne jest, abyśmy poprawiali się na każdym spotkaniu. Musimy to zrobić. Na tym polega piłka nożna i tylko w ten sposób można walczyć o coś na koniec sezonu. Jednak nie o tym mówimy. Po prostu myślimy o stawaniu się lepszym każdego dnia. Uczymy się radzić sobie w różnych sytuacjach i wtedy możemy otrzymać pochwałę. Musisz także wiedzieć, jak go używać.

READ  Wisła Kraków zależy od pięciu trenerów. Piłka nożna z dużymi pieniędzmi

Formularz wychodzący
– Nie dziwię się, dlaczego? Dołączam do każdej gry z przekonaniem, że możemy ją wygrać. W tej chwili nie ma znaczenia, czy gramy u siebie, czy na wyjeździe. Chociaż w meczu z Evertonem byli fani i fajnie było grać przed garstką fanów. Jednak to nie jest rok temu. Nie ma to znaczenia w domu ani w podróży.

Oczyść konta
Jeśli jako pierwszy zbierasz cele, ostatecznie zapłacisz za to cenę. Leicester City nie jest zespołem, któremu chcesz dać 1-2 gole na starcie, ponieważ jest wielu graczy, którzy potrafią wykonywać świetne kontrataki. Jeśli musisz z nimi podążać za wynikiem, możesz stracić dwa, trzy lub cztery gole. Musimy więc zacząć to spotkanie, tak jak z Evertonem. Myślę, że mieliśmy świetny start, podobnie jak Leeds United. Pierwszy cel jest oczywiście ważny w każdej grze.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *