Connect with us

Nauka

WIDEO: Dlaczego zostałeś pasożytem, ​​wróć do swojego kraju – Rasowy komentarz do Indian w Polsce

Published

on

Mocne strony

Rasowe znęcanie się nad zdemaskowanym Indianinem w Warszawie
Obywatel amerykański nazywający Indianina pasożytem, ​​narcyzem i najeźdźcą
Do incydentu doszło przed centrum handlowym Atrium Reduta w Warszawie, stolicy Polski.

Warszawa. Sprawa nadużyć rasowych wyszła na jaw z Indianinem w Warszawie, stolicy Polski. W tej chwili data zdarzenia nie jest znana. Ale klip staje się teraz wirusowy na platformach społecznościowych. Na filmie widać, że Amerykanin nazywa obywatela Indii pasożytem, ​​narcyzem i najeźdźcą. Po tym, jak film stał się wirusowy w mediach społecznościowych, użytkownicy bardzo mocno na niego zareagowali.

Użytkownicy mediów społecznościowych twierdzą, że incydent miał miejsce przed centrum handlowym Atrium Reduta w Warszawie. Na filmie widzimy, że Amerykanin najpierw przesłuchuje Hindusa i pyta, dlaczego jesteś w Polsce? Młodzież indyjska nie odpowiada na to pytanie. Młody człowiek tylko pyta, dlaczego robisz wideo? Ale Amerykanin nie milczał i przez kilka minut wygłaszał rasistowskie uwagi.

W filmie Amerykanin mówi: „Dlaczego jesteś w Polsce? Dlaczego nie wrócisz do swojego kraju? Jestem z Ameryki, jest wielu takich jak ty. Dlaczego niszczysz Polskę? Osoba mówi nawet, że to, co myślisz, może przeniknąć do Polski, jesteś najeźdźcą. Najeźdźcy wracają do swojego kraju. Nie jesteś obywatelem polskim, to tylko dla obywateli polskich. Przestańcie infiltrować Polskę.

Kto jest Amerykaninem stojącym za teledyskiem, w tej chwili nie wiemy. Jednak wielu internautów twierdziło, że człowiekiem za kamerami był rzekomy założyciel Goim TV, John Minadaev. Telewizja ta znana jest z antysemickich poglądów i często jest uwikłana w kontrowersje.

Na filmie osoba mówi nawet: „Masz Indie! Dlaczego przyjeżdżasz do kraju białego człowieka, żeby ukraść naszą ciężką pracę? Dlaczego nie zbudujesz własnego kraju? Dlaczego stajemy się pasożytami? Jesteś rzezią naszej kasty. Jesteś najeźdźcą, idź do domu, najeźdźco.

Słowa kluczowe: Polska, rasistowskie obelgi, komentarz rasowy

READ  Co musisz wiedzieć o targach obronnych 2021
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.