Connect with us

Sport

Jeremiasz L. Honthy 1997-2022 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Jeremiasz L. Honthy 1997-2022 |  Wiadomości, sport, praca

GIRARD – Jeremiah Lee Honthy, 24 lata, zmarł w środę 31 sierpnia 2022 r.

Jeremiah urodził się 23 września 1997 roku w Youngstown jako syn Marka Morrisa i Jennifer Honthy. Był absolwentem Liberty High School.

Jeremiasz pracował w branży budowlanej i krajobrazowej oraz był członkiem kościoła rzymskokatolickiego św. Patryka.

Jeremiasz będzie czule wspominany i bardzo tęsknić za jego rodziną: rodzicami Jennifer Honthy i ojczymem Davidem Pugh z Girard; jego ojciec, Mark Morris z Mineral Ridge; jego rodzeństwo Elizabeth Pugh (Katie Pugh) z Warren, Michael Morris z Ohio i Anna Pugh z Girard; oraz babć Bernice Pugh z Polski i Carol Honthy z Canfield.

Przeżył też jego ciotki i wujkowie, William (Kathy) Pugh z Bostonu, Mass., Suzanne (Chuck) Troll z DuBois, Pensylwania, Joseph (Laurie) Honthy z Cincinnati, Christine (Erik) Frenzel z Youngstown, Steve ( Dawn) Honthy z New Jersey, Timothy Honthy z Canfield, Gregory Honthy z Salem, Scott Honthy z Youngstown, Heidi (Dan) Marciniak z Canfield, Jonathan Honthy z Canfield, Bruce (Deborah) Morris z Ohio i Glenna (Frank) Palmer z Youngstown; i kilka siostrzenic, siostrzeńców i kuzynów.

Jego śmierć poprzedzili dziadkowie Lee Honthy i William Pugh; dziadkowie, Glen i Iris Morris; i ciocia Winifred Flood.

Rodzina i przyjaciele mogą zadzwonić w środę 7 września 2022 r. w godzinach 17-19 i modlić się w czwartek 8 września 2022 r. o 10:15 w domu pogrzebowym Stewart-Kyle.

W czwartek 8 września 2022 r. o godzinie 11:00 w kościele rzymskokatolickim św. Patryka w Hubbard odbędzie się chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe z ks.

Jeremiasz jest pochowany na cmentarzu Calvary w Youngstown.

Zapraszamy rodzinę i przyjaciół do odwiedzenia strony internetowej domu pogrzebowego pod adresem www.stewart-kyle.com w celu wymiany wspomnień i kondolencji.

(specjalna wskazówka)

READ  50. rocznica Krichbauma | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *