Connect with us

technologia

Wideo: Digital Foundry’s Smash Bros. Ultimate kontra MultiVersus

Published

on

Było wielu zbirów, którzy zostali przez nich „zainspirowani” Super Smash Bros. Ultimatea ostatni, który pojawił się na scenie, to tytuł Warner Bros. MultiVersus – Zawiera legendarnych bohaterów i postaci z kreskówek, takich jak Superman, Batman, Wonder Woman, Królik Bugs oraz Tom i Jerry.

Eksperci techniczni z Digital Foundry nie mogli się oprzeć i postanowili zrobić porównanie wideo, aby zobaczyć, jak ta nowa gra wypada na tle arcydzieła Masahiro Sakurai. To już ogromna bitwa pod górę, biorąc pod uwagę, jak bardzo Smash Bros. zostało udoskonalone przez lata, ale czy rzeczywiście może nadążyć?

Digital Foundry zauważa, że ​​walka naturalnie zapożycza wiele pomysłów z zestawu ruchów Smash Bros., ale mechanika i przebieg walki nie są „tak ciasne” jak Smash Bros. Najwyraźniej brakuje również wizualnych wskazówek na ekranie i dźwięków, które mogły być przeoczone. Na wszystkich planach – gra działa w 60 klatkach na sekundę, co odpowiada wydajności Super Smash Bros. Ultimate.

Wszędzie jest o wiele więcej porównań – DF otrzymuje bardziej szczegółowy podział wokół 10-minutowego znaku, więc możesz się rozejrzeć, jeśli zastanawiałeś się, jak wypada ten rywal Smash Bros. Możesz dowiedzieć się więcej na naszej siostrzanej stronie naciśnij kwadrat:

A jeśli się zastanawiasz, ten darmowy tytuł najwyraźniej pomija wydanie Switch. Istnieje jednak wiele alternatyw dla Super Smash Bros. na Switchu, takich jak Brawlhalla i Nickelodeon All-Star Brawl.

Co myślisz o tym najnowszym rywalu Smasha? próbowałeś tego Nadal grasz w Smash Bros. na Switchu? Zostaw swoje myśli poniżej.

READ  RYNKI WSCHODZĄCE – FX osiągnęły najniższy poziom od 2 miesięcy, akcje uderzone przez chińskie tłumienie technologii on
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *