Connect with us

Sport

Jack Catterall zdradza plany na kolejną walkę

Published

on

Jack Catterall wciąż dąży do rewanżu z Joshem Taylorem, gdy rozważa opcje kariery.

Walcząc ze Szkotem o swój domowy mecz w obowiązkowej obronie WBO na początku tego roku, Catterall był wyraźnym słabszym graczem dla wielu obserwatorów.

Niemniej jednak Taylor wykonał niesamowity występ, a porywający występ Catteralla sprawił, że wielu obserwatorów uwierzyło, że jest prawowitym zwycięzcą. Jednak Taylor został nagrodzony przez sędziów, a bitwa na słowa nie została jeszcze rozstrzygnięta.

Taylor planował przenieść się do wagi półśredniej, aby kontynuować większe walki, ale być może przed walką Errola Spence Jr.-Terence’a Crawforda utknął w wadze 140 funtów i twierdzi, że chce rewanżu.

Ze swojej strony Catterall chce tego samego. Powiedział Sky Sports: „Tak, w każdym razie [a rematch with Taylor]. Wszyscy widzieliśmy kontrowersje związane z ostatnią walką i zdecydowanie jest coś do zabrania do łóżka z Joshem.

„Kto wie… mam nadzieję, że tę walkę można będzie stoczyć w przyszłości i tym razem spróbuję wykonać zadanie dobrze i położyć ją do łóżka.

„Na początku pierwsze dni [after the fight] wyczerpują się, ale mam wokół siebie świetny zespół, wspaniałą rodzinę. Jestem na siłowni, teraz lubię być na siłowni i chodzi o to, żeby wykorzystać to jako motywację.

„To ogień w żołądku i myślę, że po tej ostatniej walce udowodniłem, że należę do światowego poziomu.

„Przez lata stoczyłem wiele krajowych walk, a teraz chcę iść naprzód i zdobyć te tytuły mistrza świata. To dało mi dodatkową motywację do powrotu na pokład i udowodnienia wszystkim, że należę do czołówki.

„Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Nie osiągnąłem wyniku w Szkocji w lutym, ale wsparcie, jakie otrzymałem po walce, było niesamowite i mam nadzieję, że wszyscy nowi fani będą mogli nadal mnie wspierać.

READ  Sportowa presja: brak finału UCL, wyścig F1 w Rosji, Polska odmawia udziału w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata

„Josh powiedział i zrobił rzeczy po walce, których nie sądzę, by opinia publiczna dobrze przyjęła, ale tak właśnie jest. To nie ma ze mną nic wspólnego.

„Ostatecznie chciałbym ponownie stoczyć tę walkę i ją rozstrzygnąć”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *