Connect with us

Sport

Wiadomości społeczności | Wiadomości, sport, praca

Published

on

MÓWCA BOARDMAN: Pisarz o podróżach Matthew Caracciolo, badacz podróży i autor w Columbus, poprowadzi program w sobotę o godzinie 10.00 w St. James Meeting House w Boardman Park, 375 Boardman Poland Road, w ramach programu sponsorowanego przez Boardman Historical Społeczeństwo. Odbędzie się również krótkie spotkanie biznesowe. Wszystkie programy są otwarte dla publiczności. Rezerwacje i informacje można uzyskać pod numerem telefonu Dona 330-726-0651.

LIBERTY FALL FESTIVAL: Liberty Township jest gospodarzem jesiennego festiwalu w Churchill Park w sobotę od 13:00 do 16:00. Impreza obejmuje pokaz samochodów, targ, dmuchany zamek oraz malowanie i dekorowanie dyni dla dzieci do 12 roku życia. Odbędą się wycieczki z przewodnikiem i programy związane z restauracją parku.

FESTIWAL JESIENNY: Masternick Memorial, 5250 Windsor Way, New Middletown, organizuje sobotni festiwal jesienny od 11:00 do 15:00. Impreza obejmuje loterie koszykowe, dmuchany zamek, jedzenie, muzykę, sprzedaż wypieków i malowanie twarzy. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.masternickmemorial.com lub zadzwoń pod numer 330-542-9542.

KIDS IN THE KUCHEN: The Girard Free Library gości dzieci w kuchni dla klas od drugiej do szóstej w czwartek o 16:00. Dzieci uczą się umiejętności od pracowników biblioteki, którzy dzielą się podstawowymi przepisami i uczą ich, jak zacząć od zera. Wymagana jest rejestracja w bibliotece pod numerem telefonu 330-545-2508.

SPRZEDAŻ KSIĄŻEK: Hubbard Friends of the Library organizują coroczną wyprzedaż książek w piątki i soboty od 10:00 do 17:00 na parkingu biblioteki. Będzie koło nagród. Sprzedaż książek mobilnych odbędzie się 15 października od 10:00 do 14:00 na Hubbard Shop Small Festival wzdłuż Liberty Street i Main Street. Będzie wielu dostawców.

POMOC DZIECIOM: Protestant Family Services, organizacja wyznaniowa, która służy społeczności od 1944 roku, potrzebuje darowizn na programy szkolne. Wymagane są buty i ubrania szkolne. PFS współpracuje ze sklepem Boardman Burlington, który zapewnia dzieciom bon podarunkowy o wartości 450 USD na zakup szkolnych ubrań i butów. Darowizny można składać na stronie www.protestantfamilyservice.com lub pocztą na adres Protestant Family Service, 2915 Glenwood Ave., No. 6, Młode Miasto 44511.

READ  Hurkacz zdenerwował Tsitsipasa na Miami Open

POMOCNE DŁONIE: Szafa Pomocnych Dłoni w kościele metodystów Western Reserve, 4580 Canfield Road, Canfield jest otwarta we wtorki od 9:00 do 13:00, aby zapewnić odzież dla rodzin.

BUFFALO SOLDIERS: Lokalny historyk Steffon Jones z Youngstown zbiera informacje na temat Buffalo Soldiers. Jones pracuje nad zebraniem informacji o żołnierzach Buffalo pochowanych na Cmentarzu Śmierci i innych lokalnych cmentarzach. Każdy, kto ma informacje lub jest potomkiem Buffalo Soldier, może zadzwonić pod numer 330-301-7365.

KOLEKCJA PIGUŁEK: Operacja Empty Medicine Cabinet, program usuwania leków na receptę dla społeczności, odbędzie się podczas Boomers & Beyond Senior Expo od 11:00 do 15:00 we wtorek w Metroplex Expo Center, 1620 Motor Inn Drive, Liberty. Opinia publiczna może przynieść wygasłe, niechciane lub niewykorzystane recepty do bezpiecznego usunięcia przez funkcjonariuszy organów ścigania.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.