Connect with us

Sport

Norwegia i Polska zdobywają tytuły na Mistrzostwach Świata w Strzelaniu w Kairze

Published

on

Norwegia i Polska zdobywają tytuły na Mistrzostwach Świata w Strzelaniu w Kairze

Przechowuj wiadomości olimpijskie za darmo

Wsparcie insidethegames.biz za jedyne 10 £

Od prawie 15 lat insidethegames.biz był na czele bez lęku relacjonowania tego, co dzieje się w ruchu olimpijskim. Jako pierwsza strona internetowa, która nie stoi za płatną ścianą, sprawiliśmy, że wiadomości o Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim, Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich, Igrzyskach Wspólnoty Narodów i innych ważnych wydarzeniach stały się bardziej dostępne niż kiedykolwiek.

insidethegames.biz zdobyła światową reputację dzięki doskonałemu raportowaniu i szerokiemu zasięgowi. Dla wielu naszych czytelników z ponad 200 krajów i terytoriów na całym świecie strona internetowa jest ważną częścią ich codziennego życia. Ping naszego bezpłatnego codziennego alertu e-mailowego, wysyłanego każdego ranka o 6:30 czasu brytyjskiego przez 365 dni w roku i docierającego do skrzynki odbiorczej, jest tak samo znajomą częścią ich dnia, jak pierwsza filiżanka kawy.

Nawet w najgorszej pandemii COVID-19 insidethegames.biz utrzymała wysoki standard codziennego przekazywania wszystkich wiadomości z całego świata. Byliśmy pierwszą publikacją na świecie, która zwróciła uwagę na zagrożenie, jakie koronawirus stwarza ruchowi olimpijskiemu i od tego czasu zapewniliśmy bezprecedensową relację z pandemii.

W miarę jak świat stopniowo wychodzi z kryzysu COVID, insidethegames.biz pragnie zaprosić Państwa do wspierania nas w naszej podróży poprzez finansowanie naszego niezależnego dziennikarstwa. Wasze aktywne wsparcie oznaczałoby, że będziemy mogli nadal kompleksowo relacjonować ruch olimpijski i wydarzenia, które go ukształtowały. Oznaczałoby to, że nasza strona internetowa będzie otwarta dla wszystkich. W zeszłym roku przeczytało go prawie 25 milionów osób insidethegames.bizczyniąc nas zdecydowanie największym źródłem niezależnych wiadomości o tym, co dzieje się w światowym sporcie.

Każdy wkład, duży czy mały, pomoże w utrzymaniu i poprawie naszego zasięgu na całym świecie w nadchodzącym roku. Nasz mały i oddany zespół był w zeszłym roku bardzo zajęty, relacjonując przełożone Igrzyska Olimpijskie w Tokio i Igrzyska Paraolimpijskie, bezprecedensowe wyzwanie logistyczne, które wykorzystało nasze ograniczone zasoby do granic możliwości.

READ  Notatnik reportera z Walii: Jak Rob Page konfiguruje broń ofensywną, aby pokonać ostatnią przeszkodę w Mistrzostwach Świata | wiadomości piłkarskie

Reszta 2022 roku nie będzie mniej pracowita ani mniej wymagająca. Mieliśmy Zimowe Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Pekinie, gdzie wysłaliśmy czteroosobowy zespół reporterów, mamy Igrzyska Wspólnoty Narodów w Birmingham, Letni Uniwersytet Światowy i Igrzyska Azjatyckie w Chinach, Igrzyska Światowe w Alabamie i kilka Mistrzostw Świata nadchodzi. Poza tym oczywiście w Katarze odbywają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

W przeciwieństwie do wielu innych insidethegames.biz jest dostępny dla każdego, niezależnie od tego, na co go stać. Robimy to, ponieważ wierzymy, że sport należy do każdego i każdy powinien móc czytać informacje niezależnie od swojej sytuacji finansowej. Podczas gdy inni starają się czerpać korzyści finansowe z informacji, my jesteśmy zaangażowani w udostępnianie ich jak największej liczbie osób. Ponieważ coraz więcej ludzi będzie na bieżąco śledzić wydarzenia na świecie i rozumieć ich konsekwencje, sport będzie zmuszony do większej przejrzystości.

Wspierać się insidethegames.biz za jedyne 10 funtów – zajmuje to tylko minutę. Jeśli możesz, wspieraj nas regularną kwotą każdego miesiąca. Wielkie dzięki.

Kontynuuj czytanie

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *