Connect with us

technologia

Wczesne oferty Amazon Echo w Czarny piątek: oszczędzaj na Echo Show 5 i więcej

Published

on

Ta historia jest częścią Przewodnik po prezentach świątecznych 2020, Wybór prezentów CNET z poradami ekspertów, recenzjami i rekomendacjami dotyczącymi najnowszych prezentów technologicznych dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wszyscy to wiemy Czarny Piątek oficjalnie przybywa 27 listopada, dzień po Święcie Dziękczynienia. Jednak większość głównych sprzedawców detalicznych była zajęta wczesnymi ofertami w Czarny piątek przez cały listopad – i przez następny miesiąc. Wielka wyprzedaż Walmart jest już w tokuNa przykład Amazon nadal oferuje znaczne rabaty na własne urządzenia, które rywalizują ze sprzedażą Prime Day w zeszłym miesiącu. Oto niektóre z najlepszych produktów Amazon w sprzedaży teraz!

Czy którykolwiek z tych produktów ulegnie znacznym spadkom cen w sam Czarny piątek? Wątpliwy. Wiele z tych okazji dorównuje najniższym w historii najniższym cenom w Prime Day. Należy jednak pamiętać, że wiele przecenionych produktów nie będzie gotowych do wysyłki przez dwa do trzech tygodni.

Warto również wspomnieć: Amazon nie oferuje jeszcze żadnych rabatów nowe produkty ogłoszone w zeszłym miesiącujak Echo Dot czwartej generacji, Echo Show 10 i Eero 6 Mesh Router. Zakładamy, że w pewnym momencie te elementy zostaną potraktowane jako sprzedaż. Po prostu nie jesteśmy pewni, kiedy.

Nie widzisz tu niczego, co chcesz? Nie martw się – już Czarny piątek i Cyber ​​poniedziałek Nadchodzi sprzedaż.

Tyler Lizenby / CNET

Jeśli chcesz używać wyświetlacza do rozmów wideo, Netflix lub po prostu jako inteligentnego budzika, Show 5 – najmniejszy inteligentny wyświetlacz Amazona – to świetne małe urządzenie. W zeszłym roku w Prime Day, Echo Show 5 osiągnął najniższy poziom 50 USD. W tym roku to tylko 45 dolarów.

Zwróć uwagę, że Amazon pokazuje obecnie datę wysyłki 16 listopada. Przygotuj się więc na czekanie.

READ  Co najbardziej Ci się podoba w Google I / O 2021? [Poll]

Przeczytaj naszą recenzję Echo Show 5.

Chris Monroe / CNET

Echo Show 8 to po prostu większa wersja Echo Show 5, ale to czyni go lepszym kandydatem do kuchni i innych miejsc, w których wolisz większy wyświetlacz. (Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie w przypadku połączeń wideo). To także mecz Prime Day z najniższą ceną w historii.

Zwróć uwagę, że Amazon pokazuje datę przechowywania 20 listopada Przejdź do Best Buy jeśli wolisz to teraz.

Przeczytaj naszą recenzję Echo Show 8.

Tyler Lizenby / CNET

Podstawowy inteligentny głośnik Amazona spadł z powrotem do 19 USD, czyli tak niskiego poziomu, jak zwykle. Pamiętaj, że to nie to nowy model kulisty 2020 – Ten nawet nie został opublikowany.

Niestety Amazon pokazuje od 3 do 6 miesięcy (!) Zanim kropka jest w magazynie. Możesz Zdobądź to za tę samą cenę w Best Buyi jest w magazynie.

Chris Monroe / CNET

Amazon’s Echo Flex to sprytne małe urządzenie, które Alexa dodaje do modułowej konstrukcji inteligentnej wtyczki. Do samej wtyczki można dołączyć różne przedłużki, takie jak zegar LED, czujnik ruchu czy lampka nocna. Zdobycie tego małego urządzenia i wszystkich inteligentnych rozwiązań od Alexy za jedyne 13 USD to solidna okazja.

Tyler Lizenby / CNET

Amazon Echo Auto to sprytne małe urządzenie, które integruje Alexę z Twoim samochodem i pozwala asystentowi głosowemu mówić i odtwarzać muzykę przez stereo. Ze zniżką w wysokości 30 USD jest to solidna oferta dla każdego, kto chce ulepszyć swój samochód bez konieczności posiadania sprzętu językowego.

Chris Monroe / CNET

Zazwyczaj ten dzwonek kosztuje 230 USD, a inteligentny wyświetlacz Echo Show 5 kosztuje 90 USD. Ale w tej chwili ten pakiet kosztuje tylko 170 USD, co czyni go niedrogim sposobem na rozpoczęcie inteligentnego domu. Zasadniczo oszczędzasz 50 USD na dzwonku do drzwi i otrzymujesz Echo za jedyne 10 USD.

Zwróć uwagę, że Amazon pokazuje datę dostępności 10 listopada. Nie chcesz czekać? Podobnie jak w przypadku wielu innych ofert, Best Buy pasuje do tego.

Przeczytaj naszą recenzję Ring Video Doorbell 3 Plus.

Amazonka

Jeśli nadal transmitujesz telewizję na żywo na antenie, DVR Fire TV Recast jest zawsze gotowy do nagrywania i oglądania. Ta wersja ma dysk twardy o pojemności 500 GB (dostępna jest również pełna wersja 1 TB) z dwoma tunerami, dzięki czemu można nagrywać dwa programy w tym samym czasie.


Bieganie:
Spójrz na to:

Sztuczki, aby uzyskać dodatkowe oszczędności w Czarny piątek i cyber …


2:06

Ten artykuł został wcześniej opublikowany w ramach relacji z Prime Day 2020. Został zaktualizowany, aby odzwierciedlał najnowsze ceny i oferty.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *