Connect with us

Nauka

W „Meet the Press” student dziennikarstwa VCU przedstawia ważne badania zakulisowe – VCU News

Published

on

W czerwcu wywiad w programie „Meet the Press” stacji NBC, Chuck Todd zapytał senatora Berniego Sandersa o kampanię postępowych grup, która ma zachęcić sędziego Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych Stephena Breyera do ustąpienia.

„Z reklamy w kampanii: „Czas, aby sędzia Stephen Breyer ogłosił zamiar przejścia na emeryturę z Sądu Najwyższego” – powiedział Todd. „Czy uważasz, że ta kampania jest odpowiednia i czy chciałbyś, aby teraz przeszedł na emeryturę?”

„Nie, pozwolę sędziemu podjąć własną decyzję” – odpowiedział Sanders. – Nie powiem mu, co ma robić.

To pytanie – wraz z wieloma innymi podniesionymi tego lata w „Meet the Press” – zostało poparte badaniami przeprowadzonymi przez Josephine Walker, senior na Virginia Commonwealth University, która odbywa staż w programie public relations NBC.

„To był mój pierwszy występ, dzięki czemu był jeszcze lepszy” – powiedział Walker o wywiadzie Sandersa. „To było zdecydowanie fajne i trwało to przez całe lato”.

Josephine Walker ze swoją odznaką NBC. Ma podwójne specjalizacje z komunikacji masowej, ze specjalizacją w dziennikarstwie telewizyjnym, w Szkole Mediów i Kultury im. Richarda T. Robertsona oraz w naukach politycznych, ze szczególnym uwzględnieniem rządu i polityki USA. (Zdjęcie wniesione)

Obowiązki Walkera w „Meet the Press” obejmują przeglądanie transkrypcji wywiadów i poprzednich artykułów, dostarczanie informacji na temat nadchodzących wywiadów, a także opracowywanie możliwych pytań, które można zadać przywódcom politycznym, którzy pojawiają się w programie.

„To było niesamowite przeżycie” – powiedział Walker. „Miałem okazję poznać tak wielu ciekawych ludzi… i stale spotykam się z reporterami, którzy relacjonowali najważniejsze wydarzenia. Wczoraj rozmawiałem z Markiem Murrayem, który jest starszym redaktorem politycznym w biurze DC [of NBC News] i dał mi naprawdę cenną radę. ”

Prestiżowy staż Walkera miał miejsce tuż po otrzymaniu nagrody w wysokości 10 000 USD z grantu Facebook Journalism Project Grant, partnerstwa między National Association of Black Journalists a Facebookiem, którego celem jest wspieranie następnego pokolenia dziennikarzy i wzmacnianie różnorodności na świecie. .

Walker był także jednym z trzech dziennikarzy studenckich z Wirginii, którzy zostali nazwani Letni stypendyści 2021 przez Virginia Society of Professional Journalists i SDX Educational Foundation. (Inny student VCU, Sahara Sriraman, również został mianowany stypendystą). A Walker otrzymał nagrodę w wysokości 1500 dolarów od Virginias Associated Press Broadcasters.

READ  MONAT Gratitude inwestuje ponad 380 000 USD we wzbogacenie programów edukacji młodzieży po drugim cyklu stypendialnym

Student w Wydział Nauk Humanistycznych, Walker ma podwójną specjalizację w komunikacji masowej, z koncentracją w dziennikarstwie radiowym, w Szkoła Mediów i Kultury Richarda T. Robertsona, jest w politologia, ze szczególnym uwzględnieniem rządu i polityki USA.

Zeszłego lata była internowana u The Globe Post serwis informacyjny, obejmujący protesty prodemokratyczne w Hongkongu, ustawodawstwo anty-LGBTQ w Polsce, a także inne przełomowe wiadomości i zasoby międzynarodowe. W VCU Walker był wiosennym reporterem w Capital News Service, programie Robertson School, w którym studenci dziennikarstwa relacjonują wiadomości z Richmond i Wirginii oraz rozpowszechniają historie, zdjęcia i inne treści w gazetach, stacjach radiowych i telewizyjnych oraz internetowych serwisach informacyjnych.

„To było niesamowite przeżycie. Miałem okazję poznać tylu ciekawych ludzi… i cały czas spotykam się z reporterami, którzy relacjonowali najważniejsze wydarzenia.

Józefina Walker

Associated Press odebrała kilka artykułów Walkera Capital News Service, w tym relacje z ustawodawstwo dotyczące reformy policji w Wirginii, wysiłek, aby rozszerzyć dostęp szerokopasmowy dla uczniów o niskich dochodach i zasób „Szklany sufit w urzędach państwowych pozostaje dla czarnoskórych kobiet, „Co zostało odebrane przez kilka krajowych serwisów informacyjnych, w tym US News & World Report.

„Josephine jest jedną z najzdolniejszych uczennic, jakich kiedykolwiek uczyłam” – powiedziała. Alix Bryan-Campos, instruktor dziennikarstwa Robertson School i współdyrektor Capital News Service. „Ceni uczenie się i stara się. Jako trenerka transmisji nie musiała brać udziału w ostatnim kursie Capital News Service, ale ciężko pracowała i była kilkakrotnie publikowana przez The Associated Press. Dziennikarze potrafią być bardzo wrażliwi na informacje zwrotne, ale zawsze starała się, aby jej praca była jak najmocniejsza. Josephine jest również bardzo inteligentna i lepiej poinformowana o bieżących wydarzeniach niż większość dorosłych. ”

Oprócz siły akademickiej, powiedział Bryan-Campos, Walker wykazuje również „niesamowitą dojrzałość, pokorę i rozwagę”.

„Naprawdę pomogła przyczynić się do stworzenia środowiska współpracy na moich zajęciach i niesamowite było widzieć, jak ci uczniowie wykonują tak solidną pracę podczas pandemii” – powiedział Bryan-Campos. „Josephine ma doskonały umysł i osobowość i naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę, jak rozkwitnie jej kariera”.

READ  Szpitale w Houston obawiają się wzrostu liczby hospitalizacji z powodu COVID-19

W najbliższym czasie Walker planuje wejść na pole dziennikarstwa politycznego. Na dłuższą metę jego cele zawodowe wiążą się jednak z pracą nad samą polityką.

„Bycie sekretarzem prasowym będzie pewnego dnia naszym ostatecznym celem” – powiedziała.

Tymczasem Walker ma nadzieję wrócić do VCU jesienią.

„Jestem naprawdę podekscytowana wszystkimi opcjami osobistymi” – powiedziała. „Mam nadzieję, że ukończenie szkoły w tym roku jest normalne”.