Connect with us

technologia

W Cyberpunk 2077 możesz zagrać 9 grudnia zamiast 10 grudnia, w zależności od tego, gdzie mieszkasz

Published

on

Oczekiwany z niecierpliwością Cyberpunk 2077 jest już tylko kilka dni od premiery 10 grudnia. Ale w zależności od tego, gdzie mieszkasz i na jakiej platformie grasz, możesz zagrać w grę nieco wcześniej, niż się spodziewałeś na podstawie poprzedniego przewodnika.

Deweloper CD Projekt Red udostępnił dokładnie, kiedy Cyberpunk 2077 będzie dostępny opublikowane w tweecie w czwartek. Jeśli grasz na PC lub na stadionach, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, możesz rozpocząć grę 10 grudnia o 12:00 GMT. Oznacza to, że na przykład, jeśli mieszkasz na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, możesz dołączyć do gry 9 grudnia o 19:00 czasu polskiego. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, kiedy godzina 12:00 GMT jest w Twojej strefie czasowej, sprawdź poniższą mapę. Według CD Projekt Red, gracze konsolowi będą mieli dostęp do gry o północy czasu lokalnego.

CD Projekt Red wskazuje również, kiedy można rozpocząć wstępne ładowanie Cyberpunk 2077 przed rozpoczęciem w przyszłym tygodniu. Na PC możesz wstępnie załadować grę od poniedziałku 7 grudnia. Wezwanie rozpocznie się o godzinie 12:00 CET na GOG i 17:00 CET na Steamie oraz w Epic Games Store. Możesz wstępnie załadować grę na konsole Xbox One i Xbox Series. Na PlayStation 4 i PlayStation 5 wezwanie rozpocznie się „dwa dni przed datą premiery”.

Trzeba było długo czekać, zanim ludzie się tego spodziewali Cyberpunk 2077jak była gra opóźniony kilka czasy. Szczegóły w momencie premiery wydają się sugerować, że cała gra w końcu trafi w ręce graczy już wkrótce. Pod względem technicznym dyski z grami i niektóre z nich zyskały w październiku złoto w rzeczywistości są już w rękach graczyale najwyraźniej będzie mocna łatka na pierwszy dzień również.

READ  Ostatnie sankcje nałożone przez Bidena na Rosję wymierzone są w rodziny bliskiego kręgu Putina. Oto kogo dotyczy.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *