Connect with us

technologia

Yakuza Spinoff Judgement zapowiedziany na PS5, Xbox Series X i Stadia

Published

on

Sega przynosi ocena, kryminalno-thriller-przygodowy film akcji od jego zespołu Yakuza na PlayStation 5, Stadia i Xbox Series X 23 kwietnia. Zmieniona wersja ocena Sega twierdzi, że będzie miał ulepszoną grafikę, liczbę klatek na sekundę 60 klatek na sekundę i poprawiony czas ładowania – i obejmuje całą wcześniej wydaną zawartość do pobrania. Ponowne wydanie Sega ocena kosztuje 39,99 $.

ocena został pierwotnie wydany wyłącznie na PlayStation 4. Yakuza Deweloper Ryu Ga Gotoku Studio po raz pierwszy wydał grę w Japonii, a globalna premiera miała miejsce w czerwcu 2019 roku.

Spin-off serii Yakuza, ocena Gwiazdy Takayuki Yagami, zawstydzony prawnik, który zmienił się w prywatnego detektywa, próbuje rozwiązać zagadkę serii morderstw. Były yakuza Masaharu Kaito towarzyszy mu w poszukiwaniach. Duet eksploruje podziemia Kamurocho i walczy z jego przestępczym żywiołem w poszukiwaniu prawdy. Podobnie jak w grach yakuza, spodziewaj się wielu walk ulicznych – ale także rozgrywki śledczej, misji pobocznych i mini-gier.

w nasza recenzja grypochwaliliśmy ocena zbudować coś nowego na strukturze rozgrywki znanej serii Yakuza. „Nie odbiega od swoich korzeni – to wciąż potężny dramat kryminalny – ale wypełnia historię miasta i jego mieszkańców w sposób, w jaki nie jest możliwa gra skupiająca się wyłącznie na przestępczym półświatku” – powiedzieliśmy. „To to samo miasto, tylko widziane z zupełnie innej perspektywy”.

READ  Eve Online naturalnie współpracuje z Microsoft Excel
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.