Connect with us

Zabawa

Videoland podróżuje z „Bonnie & Clyde”; ARD & CBS Link do serii morderstw; Kanał D kuźni Pakt Vuulra – TBI Vision

Published

on

Bonnie & Clyde

Videoland podróżuje z Tobą Bonnie & Clyde

Holenderski streamer Videoland zamówił czteroczęściowy dramat inspirowany prawdziwą historią młodej pary, która uciekła w 2014 roku.

Bonnie & Clyde opowiada historię dwojga młodych kochanków, którzy postanawiają uciec z aresztu dla nieletnich. Jednak w miarę jak ich zbrodnie stają się coraz poważniejsze, stają się znani jako „Bonnie & Clyde of the Netherlands” i generują ogólnokrajowe relacje w prasie.

Spektakl jest pierwszym zleceniem serialu dramatycznego od holenderskiej wytwórni o zmienionej nazwie Banijay Benelux Scripted (wcześniej EndemolShine Scripted) i jest koprodukowany przez Totem Media. Banijay Rights sprzedaje na całym świecie.

Gerd-Jan van Dalen, producent w Banijay Benelux Scripted, powiedział: „Wszystkich w Holandii porwała ta oryginalna, nieprzewidywalna historia. Zainspirowani wydarzeniami z prawdziwego życia i coraz popularniejszymi prawdziwymi kryminałami, wierzymy, że widzowie poczują napięcie w tym dramacie jak nigdy dotąd”.

Niemieckie studia ARD i CBS przygotowują kryminały

Niemiecki nadawca ARD połączył się z CBS Studios Oderbrucha, ósemka badająca serię makabrycznych morderstw.

Seria jest opracowywana dla streamera ARD Mediathek i produkowana przez Syrreal Entertainment, ARD Degeto i CBS Studios. Zdjęcia do pierwszego sezonu rozpoczną się wiosną 2022 roku w Niemczech i Polsce.

Przedstawienie, którego akcja toczy się na granicy polsko-niemieckiej, śledzi parę detektywów, którzy po 20-letniej przerwie spotykają się, aby rozwiązać morderstwa, które wydają się być powiązane ze starą sprawą.

Twórca serialu i headwriter Arend Remmers opracował koncepcję wraz z Adolfo J. Kolmererem, a producentami byli Siegfried Kamml, Christian Alvart i Timm Oberwelland.

Ronny Schalk i Martin Behnke uzupełniają zespół autorów, Kolmerer kieruje wraz z Alvartem. Gwiazdami serialu są Karoline Schuch, Felix Kramer i Lucas Gregorowicz.

CBS Studios podpisało umowę o pierwszeństwo oglądania telewizji z Syrreal Entertainment w 2020 roku Oderbruch To już drugi projekt w ramach partnerstwa stojącego za umową na serial dla czarnej komedii Ze sieci. Jest produkowany w Niemczech i Polsce dla RTL+/TVNow

READ  Film, który jest rekordzistą świata, ponieważ był najczęściej przerabiany - historie filmowe

ViacomCBS Global Distribution Group przejmie sprzedaż poza obszar niemieckojęzyczny.

Kanał D kuźni Pakt Vuulra

Kanal D International (KDI), ramię sprzedaży tureckiego Kanal D, podpisało umowę na sprzedaż swojego programu za pośrednictwem globalnego rynku Vuulr.

KDI umieści na platformie Vuulr 24 tytuły z łącznie około 2160 godzinami treści, głównie z gatunku komedii romantycznej i dramatu premium.

Zawiera tytuł ironia losu oraz Przepis na miłość, wraz z Hekimoglu, turecka wersja amerykańskiego dramatu Dom.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *