Connect with us

Zabawa

Uderz w twarz: uderz wschodzącą gwiazdę Da Crazy Hawaiian, która otwarcie wymierza karę

Published

on

Przemyslay “Sutek” Sutkowski (z lewej) i Łukasz “Dunaj” Dunajko wezmą udział w zawodach Punch Down Slap Fight w Poznaniu w marcu 2020 roku. Walka policzkowa, sztuka pokonania innego zawodnika otwartą ręką dla sportu, jest najnowszym spektakularnym wydarzeniem. Wojciech Rogowski / PunchDown przez AP

Przyszłość walk policzkowych w Stanach Zjednoczonych – prezydent UFC Dana White jest zwolennikiem tego sportu – może leżeć w rękach Da Crazy Hawaiian.

Slap Fighting, tak, sztuka pokonywania innego wojownika otwartą ręką dla sportu, to najnowszy, zwrotny spektakl.

Slap_Fight_49964

Ten nieruchomy obraz z wideo dostarczonego przez Punch Down przedstawia Layne Kailiilauokekoa Viernes, znanego jako „Da Crazy Hawaiian”. Viernes zadał najbardziej brutalne ciosy z otwartej ręki w Stanach Zjednoczonych, kiedy rzucił się w najbardziej karzący cios w walce policzkowej. Viernes dołączył do składu SlapStrike i będzie można go zobaczyć w sobotę 20 marca 2021 r. Jako gość w programie pay-per-view „Wojna z Warszawy”. Uderz przez AP

„Niektórych trzeba po prostu pokonać” – powiedział Da Crazy Hawaiian.

Próba wyśmiewania tego sportu polegającego na uderzaniu w ciebie, byłaby policzkiem dla Da Crazy Hawaiian.

Mógłby się obrazić, ale Layne Kailiilauokekoa Viernes – jego prawdziwe imię – poradzi sobie z bólem.

Zadał najbardziej brutalne ciosy z otwartej ręki w Stanach Zjednoczonych, aby być najbardziej karzącym klapsem w walce policzkowej.

Ścieżka dźwiękowa z jego kulminacyjnej roli Slapping brzmi jak ciągłe trzaskanie biczem, a on użył swojej ciężkiej ręki sprawiedliwości, by pokonać każdego napotkanego przeciwnika na swojej drodze.

– Położyłem głowę na linie – powiedział Viernes. „Chcę być pionierem w sporcie”.

Viernes dołączył do składu SlapStrike i wystąpi jako gość na imprezie pay-per-view „Wojna w Warszawie” w Polsce w sobotę. Transmisje z wydarzenia za 14,99 $ na wszystkich platformach FITE, a zawodowi zapaśnicy Matt Striker i Vampiro są w zespole nadawczym.

READ  Czym jest sezon 5 „Bell Call Saul” w serwisie Netflix?

Zasady walk na sobotniej karcie są proste:

• Gra składa się z trzech naprzemiennych uderzeń lub uderzeń.
• Między uderzeniami jest 60 sekund.
• Stopy gracza ataku nie mogą być oddalone od siebie bardziej niż na odległość ramion.
• Legalny cios jest wykonywany tylko w policzek przeciwnika z otwartą dłonią.

Upewnij się, że pojemniki na lód są pełne.

Viernes o wadze 6 stóp i 3370 funtów, który w przyszłym miesiącu skończy 31 lat, wychował się na hawajskiej wyspie Oahu i od tego czasu osiedlił się w Springfield w stanie Missouri. Grał w piłkę nożną, mocował się, a nawet boksował na wyspie. Jednak cel pokonania innego głupkowatego mężczyzny został ustalony dopiero około 2018 roku, kiedy zobaczył filmy z Wasilijem „Dumplingiem” Kamotskim, wielkim Rosjaninem powszechnie uznawanym za największego mistrza pałkowania.

„Widziałem, człowieku, to jest to, co chcę zrobić” – powiedział Viernes. „Kiedy dowiedziałem się, że to coś, po prostu bardzo chciałem to zrobić. To było po prostu we mnie. Wszyscy wokół mnie myśleli, że to żart. Myślałem, że mówię tylko po to, żeby porozmawiać. “

Rzeczywistość była taka, że ​​uderzał tylko po to, by zostać trafionym.

Slap_Fight_24778

“Monster” po lewej i Adam “Broda” Ruminski (po prawej) biorą udział w Punch Down Slap Fight Event w Poznaniu. Wojciech Rogowski / Punch Down via AP

Viernes pracuje na budowie i podczas przerwy zobaczył reklamę zawodów klapsów w Branson, miejscu rozrywki turystycznej i domu komiksu Jakowa Smirnoffa. Viernes zadzwonił do swojej narzeczonej i powiedział do niej: „To moja szansa”.

Walka policzkowa trwała tylko 40 mil w dół drogi! Co za kraj.

„Zadzwoniłem do organizatora i powiedziałem:„ Hej, czy masz dla mnie miejsce? Jestem gotów to zrobić wczoraj ”- powiedział Viernes.

READ  RTL Dzisiaj - „Nowy rok, nowy ja”: Polskie lodowisko staje się kwiaciarnią, aby ominąć zasady wirusów

To, co wydarzyło się później, zostało utracone w historii klapsów – i przy około 1,4 milionach wyświetleń w YouTube.

Ponieważ Crazy Hawaiian i Hillbilly Hippie musieli odkładać uderzenie runda po rundzie, co skutkowało kilkoma potykającymi się potknięciami, ale bez decyzji. Żaden z wojowników nie nadstawił drugiego policzka.

Wreszcie chwila prawdy: grzechoczący hipis stał za jego plecami z założonymi rękami. Viernes przyłożył prawą dłoń do twarzy hipisa i podniósł ją z powrotem, podczas gdy tłum mówił: „Jedna! Dwa! Trzy! ”I z tym dobiegło uderzenie, które wstrząsnęło 350 funtami wołowiny w jego obserwatora i upadli na ziemię. Oszołomiony hipis wziął trzy osoby, aby mu pomogły, podczas gdy tłum Branson oszalał.

Tej nocy narodziła się gwiazda slapper.

„Zajęło mi tydzień, zanim przestałem wyglądać jak potwór Goonies” – powiedział Viernes.

Jego sekret sukcesu?

„Lubię ukierunkować moje chi, skierować swoją energię” – powiedział. „To wszystko jest zabawne i zabawne, dopóki się nie dowiesz, stary, ten facet uderza mnie czymś innym niż ręką. Jest to wewnętrzna energia, którą wydobywasz. Zasadniczo wydobywam swoją siłę z ziemi. “

Kluska będzie walczyć z Maciejem Kwiatkowskim w pierwszej rundzie turnieju, a Viernes pojawi się na pokazie, aby rzucić wyzwanie mistrzowi.

– Mam nadzieję, że to pierogi – powiedział Viernes. – Muszę tylko dać im znać, że być może to zacząłeś, ale Ameryka jest tutaj, aby rządzić tym przez lata.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po wysłaniu wiadomości e-mail do konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni

Kolejny ”

READ  Podsumowanie 2020 roku: jedne z najlepszych filmów do obejrzenia z surrealistycznego roku w kinie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *