Connect with us

Nauka

El Dio de la Borra przybywa do Polski z rąk Szkoły Niewolniczej

Published

on


El Dio de la Porra trafia z rąk polskiej szkoły Esclavas SCJ z Beniretrev i dzięki projektowi Erasmus+
Bernadette’s Esklovas SCJ uczestniczy w projekcie Erasmus+ w ramach projektu „Steam with Steam”, którego pierwszy wyścig pojechał do Polski ze studentami pierwszego roku ESO.

Szkoła Esclavas SCJ w Penirrev uczestniczy w 5 projektach Erasmus+, umożliwiając uczniom i nauczycielom w centrum dzielenie się wszelkiego rodzaju doświadczeniami z innymi ośrodkami europejskimi. Zdrowe nawyki i nauka języków.


Projekt „Steam with Steam” jest jednym z projektów realizowanych w Centrum i ma na celu promocję myślenia Steam oraz działań matematycznych (naukowych, technicznych, inżynieryjnych, plastycznych i matematycznych) w dziedzinie edukacji. Po półtora roku zajęć online wznowiliśmy ruch osobisty, oferując dwóm nauczycielom i grupie ośmiu uczniów z naszego pierwszego ESO możliwość podróży w dniach 27-1 października i 27-1 października. . Tam z kolegami z Belgii, Rumunii, Wielkiej Brytanii i Polski wymieniali się wszelkiego rodzaju rozrywką, kulturą i żywiołowością, wymieniając zwyczaje i tradycje, jak „Mama de la Pura”.
Doświadczenie zakończyło się sukcesem i już wkrótce, dzięki temu i innym programom, w najbliższych miesiącach grupy nowych studentów wyjadą do innych krajów, takich jak Niemcy, Polska, Wielka Brytania i Grecja.


Tobie też się spodoba
READ  Najnowsze wiadomości dotyczące koronawirusa: Szkoły stają w obliczu „zakłóceń”, jeśli szczepionki dla dzieci zostaną odrzucone, sugeruje ekspert Sage
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *