Connect with us

technologia

Vampire Survivors otrzymuje niespodziewaną wersję mobilną na iOS i Androida

Published

on

Vampire Survivors otrzymuje niespodziewaną wersję mobilną na iOS i Androida

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Vampire Survivors otrzymuje niespodziewaną wersję mobilną

zrzut ekranu: Wczytaj grę

Ocalali z wampirów – co było technicznie Wydana pod koniec 2021 roku – znajduje się na krótkich listach GOTY wielu osób, częściowo dlatego, że większość ludzi nie grała w nią do 2022 roku, ale głównie dlatego, że jest bardzo dobry.

Jeśli nadal musisz w to grać, Oto podstawowy ton:

Ocalały wampirJak sama nazwa wskazuje, chodzi o przetrwanie. To pseudo-roguelike, w którym przemierzasz arenę, która szybko zaczyna zapełniać się wszelkiego rodzaju przerażającymi potworami. Nietoperze, szkielety, mumie i gigantyczne modliszki nieustannie zbliżają się do Twojej lokalizacji z krawędzi ekranu. Na szczęście jako gracz jedyne, o co musisz się martwić, to poruszanie się w tym tłumie. Twoja postać będzie automatycznie atakować za pomocą sprzętu, który możesz zdobywać, zdobywając kolejne poziomy i upuszczając przedmioty.

Gra, wcześniej dostępna na PC, doczekała się dziś niespodziewanej wersji mobilnej, dostępnej w sprzedaży zarówno w App Store, jak i Play Store. Podczas gdy wersja na komputer jest dostępna na Steamie po niskiej cenie jednostkowej (Wersja itch.io jest bezpłatna)te wersje mobilne można pobrać bezpłatnie.

Wersja Apple (jest również dostępna na iPady) to tutaji Sklep Play tutaj.

To zabawne, że jest teraz dostępny na urządzeniach mobilnych, od oTwoje wrażenia z gry z początku roku zostały wyraźnie wspomniane:

Ocalały wampirJednak jego prawdziwa moc tkwi w niemal stałym przypływie dopaminy. Wydaje się, że to gra mobilna bez tego całego gówna związanego z grami mobilnymi, a może jedna z tych bezmyślnych Flash rozpraszających uwagę, których używałeś do zakradania się na szkolne komputery. Pozbycie się wrogów z ekranu jest nie tylko satysfakcjonujące, ale czasami rzadcy, silniejsi wrogowie nagradzają cię skrzynią ze skarbami, która zasypuje cię dodatkowymi przedmiotami i pieniędzmi do odblokowania dzięki przyciągającej wzrok sekwencji, która rywalizuje nawet z najlepszymi skrzynkami z łupami.

READ  Plotka: Sony Showcase może być ustawiony na pierwszy tydzień czerwca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *