Connect with us

Zabawa

Uwierzytelnienie zwiastuna filmu Putina

Published

on

Uwierzytelnienie zwiastuna filmu Putina

Większość z prawie 4000 komentarzy pod filmem jest w języku rosyjskim i wyraża wątpliwości, czy klip jest prawdziwym filmem.

Na pierwszy rzut oka wątpliwości te wydają się uzasadnione. Dlatego:

Film wypuścił nowo powstały kanał YouTube AIO Entertainment, który ma zaledwie 6,5 tys. subskrybentów.

Kanał nie jest zweryfikowany, co jest nietypowe dla renomowanych firm zajmujących się produkcją filmową.

Zwiastun Putina to jedyny film, jaki kiedykolwiek opublikowano na tym kanale.

Wreszcie wideo jest połączeniem czegoś, co wygląda na materiał dokumentalny i materiał wygenerowany przez CGI lub sztuczną inteligencję.

Tysiące YouTuberów twierdziło, że zwiastun jest fałszywy.

Polski reżyser Patryk Vega na Festiwalu Filmów Polskich w Las Vegas 2023.

W komunikacie prasowym z 2 czerwca czytamy: Reporter z Hollywood zapowiedział międzynarodowy debiut Vegi – pierwszego anglojęzycznego thrillera politycznego opartego na biografii Putina i malującego jego portret psychologiczny.

Military.com – amerykański portal z wiadomościami i analizami wojskowymi – napisał, że nadchodzący film Besaleela Putin ujawni powiązania między rosyjskim prezydentem a zorganizowaną mafią „już w 1990 roku”.

Vega wypuszczona zwiastun jego filmu o Putinie w programie X z 2 listopada. Jest identyczny z klipem wideo opublikowanym na YouTube.

Zwiastun jest groteskowo graficzny.

Jedna z jego prowokacyjnych scen przedstawia aktora grającego Putina leżącego na podłodze, trzęsącego się i nagiego, z wyjątkiem kilku zabrudzonych odchodami pieluch. Scena ta najwyraźniej opiera się na plotkach z grudnia 2022 roku, jakoby Putin spadł ze schodów i mimowolnie wypróżnił się. To było wtedy Hashtag PutinPoopedHimself zyskał popularność w mediach społecznościowych dniami.

Były też te niepotwierdzone Raporty powołujące się na źródła wywiadowcze że rosyjski przywódca cierpi na raka jelita grubego. Według doniesień ochroniarze Putina podczas podróży musieli nosić ze sobą worek na odchody, aby zebrać jego mocz i odchody i zabrać je z powrotem do Moskwy.

The Kreml temu zaprzeczył Doniesienia o upadku i chorobie Putina nazwał „całkowicie nieprawdziwymi”.

W zwiastunie AIO Entertainment znajduje się także scena, w której aktor gra Putina na zimowym polu, w futrzanej czapce i trzymając pistolet do paintballa, goniącego młode kobiety biegające po śniegu w szpilkach, negliżu i króliczych uszach.

Besaleel opisał swój film jako „artystyczny protest przeciwko rosyjskiemu dyktatorowi i wojnie na Ukrainie” i stwierdził, że Zachód „nie rozumie Putina”.

READ  Chanukkah Hullaballoo zagra dla JCC w Krakowie!
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *