Connect with us

technologia

USAFE kończy demonstrację CJADC2> Siły Powietrzne USA> Wyświetlanie przedmiotów

Published

on

USAFE kończy demonstrację CJADC2> Siły Powietrzne USA> Wyświetlanie przedmiotów
BAZA LOTNICZA RAMSTEIN, Niemcy (AFNS) –

Siły Powietrzne USA w Europie – Siły Powietrzne w Afryceprzeprowadził połączone, wspólne, ogólnodostępne demonstracje dowodzenia i kontroli na wodach międzynarodowych oraz w przestrzeni powietrznej Morza Bałtyckiego i wokół niego we współpracy z Departamentem Głównego Architekta Sił Powietrznych. Udział obejmował aktywa z Siły Marynarki Wojennej USA Europa – Afryka / 6. Flota USA, US Army Europa – Afryka, Dowództwo strategiczne USA, Królewskie Siły Powietrzne, Królewskie Holenderskie Siły Powietrzne i Polskie Siły Powietrzne.

Ta demonstracja ma na celu przetestowanie i obserwację zdolności połączonych sił, naszych sojuszników i partnerów do integracji i dostarczania poleceń i kontroli w wielu sieciach wielu siłom.

„Przeprowadzając złożoną i realistyczną demonstrację CJADC2, nasz wspólny i sprzymierzony zespół był w stanie znaleźć obszary, w których możemy wprowadzać innowacje w istniejących systemach i zidentyfikować obszary, w których nasi bojownicy potrzebują wsparcia Głównego Architekta Sił Powietrznych i Kosmicznych. „powiedziany Generał Jeff Harrigian, Dowódca USAFE-AFAFRICA.

Podczas demonstracji CJADC2 zjednoczone siły uczestniczyły w dwóch oddzielnych wątkach misji. Po pierwsze, siły powietrzne USA F-15C Orły i F-15E Strike Eagles z 48. skrzydła myśliwskiego, RAF Lakenheath, Wielka Brytania, przeprowadziła docelowy scenariusz z wykorzystaniem taktyki Joint Air-to-Surface Standoff Missile nad Morzem Bałtyckim. JASSM to konwencjonalna rakieta powietrze-ziemia dalekiego zasięgu, dalekiego zasięgu przeznaczona do niszczenia dobrze bronionych celów wysokiej jakości.

Stany Zjednoczone i Wielka Brytania dostarczyły również powietrzny sprzęt wywiadowczy, obserwacyjny i rozpoznawczy, aby pomóc w wycelowaniu, dowodzeniu i kontrolowaniu demonstracji. Te zasoby były w stanie zintegrować informacje o celach i czujnikach z innymi jednostkami Sił Powietrznych, w tym 603. Centrum Operacji Powietrznych i Rozmieszczalnym Systemem Naziemnym, a także wspólne zasoby między armią amerykańską a P-8 Posejdon Marynarki Wojennej USA. KC-135 Stratotanker z setnego skrzydła tankowania, RAF Mildenhall, UK i a C-17 Globemaster III od Dowództwo Mobilności Powietrznej również poparli demonstrację.

READ  Lenovo ThinkBook Plus Gen 3 znalazł dziwne nowe miejsce na dodanie drugiego ekranu, a my jesteśmy w

Aktywa Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych i Królewskich Sił Powietrznych Holandii uczestniczyły również w wątku misyjnym związanym z obroną bazy lotniczej Ramstein w Niemczech. Ta druga demonstracja zbiegła się z demonstracją celu i przetestowała zdolność połączonych i połączonych sił do wykrywania i namierzania bezzałogowych systemów powietrznych oraz ataków pocisków manewrujących na bazę. Holenderski F-35 Lightning II wziął również udział w demonstracji jako łącznik komunikacyjny między macierzami obrony bazy a dowództwem obrony przeciwrakietowej 10 Armii.

Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych wsparły również demonstrację, przeprowadzając wielopasmową ocenę środowiska komunikacyjnego dla 16. Dywizjonu Kontroli Kosmicznej w Peterson-Schriever Garrison w Kolorado. Inne programy, które wspierały to wydarzenie, obejmowały aplikację dowodzenia i kontroli, zarządzania incydentami i reagowania kryzysowego, Kessel Run – Centrum zarządzania cyklem życia / dział 12 Sił Powietrznych. Baza Sił Powietrznych Hanscom, Massachusetts. Ponadto 341. skrzydło rakietowe, Baza Sił Powietrznych MalmstromMontana pomogła, badając różne metody i technologie komunikacyjne, aby uzyskać wspólny obraz operacyjny.

„Prawdziwie połączone siły nie mogą powstać bez silnego partnerstwa z naszymi kombatantami i głównymi komandosami w teatrach zamorskich” – powiedział Preston Dunlap, główny architekt sił powietrznych i kosmicznych. „Naszą metodologią dla tych demonstracji dywizji sił powietrznych jest dostarczenie naszej technologii wojownikowi oraz iteracja i innowacje z nimi podczas tych sprintów demonstracyjnych. Przyszłe konflikty będą – i kontrowersyjne – z zaawansowanymi technologicznie przeciwnikami, więc jest to rozproszone, ale zintegrowane jedno polecenie. i system kontroli mający kluczowe znaczenie dla rywalizacji i wygrywania. Nasi koledzy z USAFE, którzy pracowali z naszymi sojusznikami i partnerami podczas tego wydarzenia CJADC2, byli niezwykle produktywni, pomagając nam w cyfrowym toczeniu się piłki, łącząc wspólną siłę, aby wprowadzić grę. ”

W czasie wielkiej rywalizacji o mocarstwa i zgodnie ze Strategią Obrony Narodowej, wydarzenie CJADC2 zademonstrowało zdolność Sił Połączonych i Połączonych do zbierania środków ze wszystkich sfer i wszystkich sojuszników NATO do Morza Bałtyckiego. Tworzy to siłę ognia na obszarze, który według przeciwnika jest chroniony przez technologię blokowania dostępu do obszaru, a jednocześnie pomaga w utrzymaniu odporności i obronie ważnej bazy dla projekcji mocy. Ćwiczenia wojskowe USA i sojuszników na Morzu Bałtyckim poprawiają stabilność regionalną, gotowość i zdolności naszych sojuszników i partnerów z NATO.

READ  Oxford HS Plan + nowa technologia w niewłaściwy sposób testowana w Auburn Hills

„Ogólnie jestem pod wrażeniem zdolności naszych bojowników do kontrolowania złożonego procesu namierzania, jak również podstawowego scenariusza obrony powietrznej” – powiedział Harrigian. „Są jednak obszary, w których możemy ciągle ulepszać i w których technologia może nam pomóc”. Zoptymalizuj nasze systemy sieciowe, aby mieć pewność, że wszystkie nasze różne sieci mogą się komunikować i zmniejszyć obciążenie pracą naszych lotników. „

USAFE-AFAFRICA, wraz z europejskimi wspólnymi i sojuszniczymi partnerami, będzie nadal organizować wydarzenia CJADC2 w celu integracji technologii – w tym rozwiązań sieciowych do wykrywania celów i integracji sił połączonych – w celu podłączenia jak największej liczby czujników do wspólnej sieci operacyjnej i zapewnienia bojownikom informacji przewagę nad wszystkimi strefami działań wojennych.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *