Connect with us

Sport

Ursuline Duo, starszy gracz z obszaru Bulldogs | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Urszulanka gra podwójna seniorów Gavina Blackshera i Josha Khavari, a także seniora Lakeview, Ryana Carnahana, poprowadzili tenisistów z regionu do turnieju okręgowego w Springside Racquet Club w Akron w tym tygodniu. Zarówno duet Ursuline, jak i Carnahan z powodzeniem osiągnęli pierwsze miejsce, zdobywając tytuły w Sekcji II Dywizji II w zeszłym tygodniu.

Tytuł tytułu, sekcja po sekcji, daje im korzystniejszą pozycję w powiecie. Do powiatu zakwalifikowali się półfinalistki sekcji zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej oraz w obu klasach I i II.

Blacksher i Khavari pokonali drugą podwójną drużynę Ursuline, Glenna Christophera i Dylana Khavariego w finałach sekcji w zeszłym tygodniu 6: 1, 6: 3. Polacy Jack Brant i Jim Scotford pokonali w meczu o trzecie miejsce Antonio D’Alesio i Michaela Peliniego z kardynała Mooneya. 6: 2, 2: 6, 6: 2.

W półfinale deblowym Blacksher i Khavari pokonali parę Cardinal Mooney 6-1, 6-0, a Chrstopher i Khavari pokonali Brant i Scotford trzema setami 6-2, 2-6, 6-3.

W półfinale gry pojedynczej Carnahan pokonał Jeralda Brain z West Branch 6: 0, 6: 0, a Chris Simon z Ursuline pokonał Carmen D’Alesio z Polski 6: 1, 6: 4.

Carnahan pokonał Simona 6: 3, 6: 3 w walce o tytuł, a D’Alesio pokonał Brain 6: 1, 6: 0 w meczu o trzecie miejsce.

Dystrykt rozpoczyna się w czwartek o 9 rano od pierwszych dwóch rund w I Dywizji.

Anthony Payiavlas z Hardinga oraz Jaden Jaffer i Jimmy DeLisio w deblu Canfield będą reprezentować obszar w DI.

Payiavlas był trzeci i trzeci w sekcji na Solonie.

Jaffer i DeLisio nie zostali obsadzeni w sekcji Canton i zajęli trzecie miejsce. Po udanym przejściu w czterech meczach do półfinału, w tym wygranej w rundzie wstępnej, para kardynałów przegrała 6: 1, 6: 1 z najlepiej zajętymi przez Massillona Jacksona Alvinem Altmanem i Ryanem Kelleyem. Jaffer i DeLisio pokonali następnie w meczu o trzecie miejsce Johna Roshaka i Colina Fitzgeralda z Hoovera.

READ  Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 - Kwalifikacje europejskie - Polska v Andora Preview & Prediction

Pierwsze dwie rundy II Dywizji zaplanowano na piątek rano.

Półfinały i finał oraz mecze pocieszenia zaplanowano na sobotę. Czterech najlepszych graczy z II ligi awansuje do turnieju stanowego, a sześciu najlepszych graczy z ligi I awansuje.

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *