Connect with us

Gospodarka

UPC Polska z kanałami 4K w ofercie

Published

on

Oferta sieci UPC Polska (Liberty Global) została poszerzona o nowe kanały, takie jak Ultra TV HD, Ultra TV 4K, Funbox UHD, Insight TV UHD czy wPolsce.pl 4K. Dodajmy, że uczestnicy sieci UPC Polska mieli już dostęp do stacji wPolsce.pl w wysokiej rozdzielczości (wPolsce.pl HD) – wersje HD i 4K mają identyczne harmonogramy. Udostępnianie kanałów 4K przez operatora wiąże się z wprowadzeniem przez niego dekodera UPC 4K TV Box.

Kanał Ultra TV HD znalazł się w pakietach Max i Horizon Go na 421. miejscu (dekodery Kaon i Horizon) i 164. (dekodery Mediabox), Ultra TV 4K na 421. miejscu (Dekoder UPC 4K TV box) w pakietach Max i Horizon Go, Funbox UHD – w pozycji 252 (dekoder UPC 4K TV box), w pakietach Max i Horizon Go, Insight TV UHD – w pozycji 422 (UPC 4K TV Box Decoder), w pakietach Max i Horizon Go oraz wPolsce.pl 4K – na pozycji 121 (UPC 4K TV Box Decoder) w pakietach Max i Horizon Go.

Dodajmy, że abonenci sieci UPC Polska mieli dostęp do stacji wPolsce.pl w wysokiej rozdzielczości od 2018 roku (wPolsce.pl HD – na pozycjach 121 – dekodery Kaon i Horizon oraz 339 – dekodery Mediabox w Max i Horizon Go) – wersje HD i 4K mają identyczne klatki.
Udostępnianie kanałów 4K przez operatora wiąże się z wprowadzeniem przez niego dekodera UPC 4K TV Box.

Przypominamy, że w ostatnim czasie oferta UPC Polska poszerzyła się o takie kanały jak Polsat Seriale HD, Biznes24 HD, Active Family HD, Red Carpet TV, TVP Kultura HD, Polo TV HD, TVR HD oraz Top Kids Jr HD / Junior Music. HD został rozszerzony do Erox HD i Eroxxx HD.

READ  Democracy Digest: Historia wisi mocno w Europie Środkowej

Autor: Łukasz Knapik | Źródło: forum.satkurier.pl (d107) /satkurier.pl

Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Zaangażuj się i czytaj wiadomości biznesowe

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *