Connect with us

Zabawa

Macaulay Culkin ma 40 lat. Jak dziś wygląda film „Kevin sam w domu”?

Published

on

Macaulay Culkin ma 40 lat. Znana widzom „Kevin sam w domu” gwiazda świętuje przełomowe urodziny. Chociaż jego życie było pełne tragedii, takich jak uzależnienie od narkotyków i walka z depresją, dziś jest szczery. Jak to się zmieniło?

Macaulay Culkin obchodzi swoje 40. urodziny. Światową sławę zyskał dzięki roli w filmach „Kevin sam w domu” i „Kevin Alone in New York”, w których zagrał rolę niesfornego Davida McCallistera. Zbyt szybka sława miała negatywny wpływ na młodego aktora. Walczył przez lata depresja i narkomanii. Jakby tego było mało, dom Culkina też nie był zbyt wesoły. Wiele lat później dorosły aktor wyznał, że jego ojciec znęcał się nad nim psychicznie i fizycznie.

„”Mój ojciec nigdy nie zapytał mnie, czy chcę grać, ani co myślę o scenariuszu. (…) Kiedy miałem 12 lat, przestałem rozumieć, co znaczy normalne życie. Po prostu wiedziałem, że mój nie był taki – W wywiadach przemawiała gwiazda „Kevina”. W następnych latach nieudane małżeństwo, wiele romantycznych związków i nadużywanie narkotyków. 17 września 2004 r. Macauley został aresztowany w Oklahomie za posiadanie 17,3 grama marihuany, 16,5 mg alprazolamu i 32 mg klonazepamu.

Macauley Culkin obchodzi 40 urodziny. Więc film „Kevin” się zmienił

Culkin również przez długi czas wycofał się z aktorstwa. Nie pojawił się w żadnym filmie, a jego obecność w mediach zaowocowała jedynie licznymi skandalami.

Macaulay postanowił wyjść trochę poza aktorstwo. Gwiazda „Kevina” wydała w 2006 roku autobiograficzną książkę „Junior”. Próbował też swoich sił u wokalisty grupy „The Pizza Underground”. Przez lata udało mu się wyjść na prostą.

Macaulay Culkin również powoli pojawiał się w filmach. Culkin zagrał drugoplanową rolę w filmie Setha Greena „Changeland”.„Chociaż gram jak mój dziadek, miło było wrócić do pracy i przez chwilę grać jako aktor” – Aktor przemówił. Gwiazda pojawi się także w serialu American Horror Story. Premiera planowana jest na przyszły rok.

READ  Razzie Awards nominują Roberta Downeya Jr. i Anne Hathaway za „Najgorszych aktorów”

Seria Kevin wciąż ma wielu fanów z wielu pokoleń. Ma milion obserwujących na Instagramie, którzy komentują jego zdjęcia, a dziś życzą mu 40. urodzin.

RadioZet.pl

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.