Connect with us

entertainment

Macaulay Culkin ma 40 lat. Jak dziś wygląda film „Kevin sam w domu”?

Published

on

Macaulay Culkin ma 40 lat. Znana widzom „Kevin sam w domu” gwiazda świętuje przełomowe urodziny. Chociaż jego życie było pełne tragedii, takich jak uzależnienie od narkotyków i walka z depresją, dziś jest szczery. Jak to się zmieniło?

Macaulay Culkin obchodzi swoje 40. urodziny. Światową sławę zyskał dzięki roli w filmach „Kevin sam w domu” i „Kevin Alone in New York”, w których zagrał rolę niesfornego Davida McCallistera. Zbyt szybka sława miała negatywny wpływ na młodego aktora. Walczył przez lata depresja i narkomanii. Jakby tego było mało, dom Culkina też nie był zbyt wesoły. Wiele lat później dorosły aktor wyznał, że jego ojciec znęcał się nad nim psychicznie i fizycznie.

„”Mój ojciec nigdy nie zapytał mnie, czy chcę grać, ani co myślę o scenariuszu. (…) Kiedy miałem 12 lat, przestałem rozumieć, co znaczy normalne życie. Po prostu wiedziałem, że mój nie był taki – W wywiadach przemawiała gwiazda „Kevina”. W następnych latach nieudane małżeństwo, wiele romantycznych związków i nadużywanie narkotyków. 17 września 2004 r. Macauley został aresztowany w Oklahomie za posiadanie 17,3 grama marihuany, 16,5 mg alprazolamu i 32 mg klonazepamu.

Macauley Culkin obchodzi 40 urodziny. Więc film „Kevin” się zmienił

Culkin również przez długi czas wycofał się z aktorstwa. Nie pojawił się w żadnym filmie, a jego obecność w mediach zaowocowała jedynie licznymi skandalami.

Macaulay postanowił wyjść trochę poza aktorstwo. Gwiazda „Kevina” wydała w 2006 roku autobiograficzną książkę „Junior”. Próbował też swoich sił u wokalisty grupy „The Pizza Underground”. Przez lata udało mu się wyjść na prostą.

Macaulay Culkin również powoli pojawiał się w filmach. Culkin zagrał drugoplanową rolę w filmie Setha Greena „Changeland”.„Chociaż gram jak mój dziadek, miło było wrócić do pracy i przez chwilę grać jako aktor” – Aktor przemówił. Gwiazda pojawi się także w serialu American Horror Story. Premiera planowana jest na przyszły rok.

READ  Syn Jarosława Jakimowicza ma 20 lat. Jovan jest wizualną kopią swojego ojca, ale bardzo różni się od niego poglądami

Seria Kevin wciąż ma wielu fanów z wielu pokoleń. Ma milion obserwujących na Instagramie, którzy komentują jego zdjęcia, a dziś życzą mu 40. urodzin.

RadioZet.pl

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *