Connect with us

Nauka

Umieść północny zachód | HBD czyni City Court Urban Splash swoim ostatnim zakupem

Published

on

Sky i Ticketmaster są jednymi z mieszkańców witryny

Dan Whelan

Deweloper zapłacił 5,8 miliona funtów za park biznesowy w Manchesterze, który obejmuje 27 000 kw stóp powierzchni przemysłowej i jest zarezerwowany do przebudowy w systemie mieszkaniowym.

HBD kupił City Court Trading Estate w Ancoats od współwłaścicieli Urban Splash i Gruszki Grupa.

Położony na działce o powierzchni 1,3 akra przy Rua da Polônia, układ przemysłowy obejmuje 13 lokali w trzech magazynach i według studium wykonalności przeprowadzonego przez architekta SimpsonHugh w zeszłym roku, może zostać przebudowany, aby pomieścić projekt 217 rezydencji.

HBD może stworzyć 220 000 kw zgodnie z opracowaniem z 23 kamienicami oraz kombinacją jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów.

Wśród najemców obecnie zajmujących teren jest Sky, któremu pozostały trzy lata z 7 000 umów najmu kw ft i Express Chef North, który zajmuje 6000 kw stopy w trzech jednostkach.

Avison Young i Reprezentowany colliers Grupa Urban Splash and Pears oraz Edwards & Co reprezentowały HBD.

Adam Brady, dyrektor wykonawczy HBD, powiedział: „City Court był idealnym wyborem dla HBD, ponieważ nadal budujemy nasz portfel inwestycyjny – znajduje się w doskonałej lokalizacji w popularnym centrum miasta Ancoats i New Cross Neighborhoods i oferuje ekscytujący potencjał przebudowy w przyszłości. “

Dean Thompson, dyrektor ehead z regionu HBD dodał: „To niezwykłe, że mamy możliwość nabycia terenu przemysłowego tak blisko centrum miasta i daje możliwość wykorzystania naszego doświadczenia do dalszego ulepszania programu.”

Ta ostatnia transakcja jest następstwem przejęcia przez HBD Allied Business Centre w Lancashire, posiadłości przemysłowej o powierzchni 150 000 stóp kwadratowych, zakupionej za 4,75 miliona funtów i czołowej lokalizacji w dzielnicy biżuterii w Birmingham, obecnie wycenianej na mieszany obiekt mieszkaniowy. 100 milionów funtów.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *