Connect with us

Świat

Ulotka Bangkok-Indie ujawnia, co wywołało bójkę w samolocie

Published

on

Ulotka Bangkok-Indie ujawnia, co wywołało bójkę w samolocie

Wideo z zajścia stało się wirusowe w mediach społecznościowych.

Zwykły lot z Bangkoku do Kalkuty stał się swobodnym upadkiem na początku tego tygodnia, gdy jeden z pasażerów odmówił przestrzegania instrukcji bezpieczeństwa personelu pokładowego. Doszło do bójki między pasażerami, którzy Wideo z tego stało się wirusowe. Jeden z pasażerów czwartkowego lotu powiedział NDTV, kto jego zdaniem jest winny i podzielił się szczegółową relacją o tym, jak zaczęło się gromadzenie kurzu.

Na nagraniu zrobionym przez pasażera na ul Samolot linii Thai Smile Airways, personel pokładowy i współpasażerowie próbują uspokoić dwóch stojących mężczyzn podczas kłótni, co ostatecznie prowadzi do pobić i ataków. Do walki włączają się przyjaciele mężczyzny, który wciąż atakuje drugiego, a stewardowi trochę czasu zajmuje rozdzielenie walczących pasażerów i przywrócenie porządku.

Alok Kumar, pasażer tego lotu, obszernie opowiedział o incydencie w ekskluzywnym wywiadzie dla NDTV. Według niego nieporozumienie zaczęło się po tym, jak steward poprosił mężczyznę w brązie, aby trzymał siedzenie w pozycji pionowej, jak to jest w zwyczaju na wielu etapach lotu, a pasażer odpowiedział „niegrzecznie do następnego poziomu”.

Dwie stewardesy próbowały „błagać” mężczyznę, aby postępował zgodnie z instrukcjami, mówiąc, że to kwestia bezpieczeństwa, ale mężczyzna je zignorował. W tym momencie towarzysze podróży włączyli się i namawiali mężczyznę, aby postępował zgodnie ze wskazówkami, a jeden podobno zapytał go: „Czy podróżujesz po raz pierwszy?”

Niektórzy pasażerowie z tyłu samolotu, w tym mężczyzna w szarym ubraniu widoczny na filmie, przyszli porozmawiać z mężczyzną w brązie i sprawy szybko wymknęły się spod kontroli.

Pan Kumar powiedział, że chociaż na filmie można było zobaczyć od pięciu do sześciu mężczyzn, tylko jeden mężczyzna, który odmówił wykonania instrukcji, był „trochę szalony” i odnosił się do pobitego mężczyzny.

READ  Setki uratowanych po wybuchu pożaru w wieżowcu w Hongkongu | Wiadomości

Pozostali zostali po prostu przez niego „sprowokowani”, czego nie widać na filmie. Powiedział, że mężczyzna w brązie przygotowywał się do uderzenia mężczyzny w szarym, ale kiedy dołączyli do niego przyjaciele, nie był w stanie walczyć.

Kiedy wideo po raz pierwszy pojawiło się w Internecie, wielu internautów wyraziło współczucie dla mężczyzny w brązie, który wydaje się być bezlitośnie bity.

W rzeczywistości pan Kumar powiedział, że pobity mężczyzna był głównym inicjatorem incydentu.

W odpowiedzi na pytanie, że walka wyglądała jak scena z walki muay thai, pan Kumar powiedział, że walka polegała głównie na policzkach. Zapytany, czy jego zdaniem ci pasażerowie powinni byli wysiąść, odpowiedział: „Co najmniej jeden facet powinien był wysiąść i to ten facet został trafiony”.

Podczas gdy do końca lotu nie wymieniano już ciosów, pan Kumar powiedział, że mężczyzna w brązie nadal narzekał i odmawiał przestrzegania zasad. Podobno przed lądowaniem samolotu w Kalkucie odpiął pas bezpieczeństwa i był „niegrzeczny w stosunku do innych”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *