Connect with us

technologia

Ukończono najazd na Deep Stone Crypt „Destiny 2” i odblokowano kilka nowych zadań dla Beyond Light

Published

on

Okej, ciężko jest śledzić, co się dzieje. Zajęło to około sześciu godzin, ale nalot Destiny 2 Deep Stone Crypt w końcu się zakończył. ja uwierzyć Widziałem pierwszy świat, kiedy to się stało Szarpanie i jego zespół, chociaż Bungie twierdzi, że prawdopodobnie nie będzie wcześniej niż w poniedziałek, kiedy będą mogli oficjalnie to ogłosić, aby upewnić się, że wszystko jest zgodne z prawem.

Nalot zabrał nas w głąb Europy, a potem, o dziwo, na ogromną stację kosmiczną.

A potem … znowu w dół, gdy stacja kosmiczna uderzyła w Europę, a ostateczna bitwa była przeciwko wskrzeszonej wersji Taniksa, dość dziwnego bossa, ale koncepcyjnie piekielnego nalotu, jednego z lepszych, jakie widziałem przez los mieć.

Później będzie dużo czasu, aby przez to przejść, ale najpierw musimy porozmawiać o wszystkich rzeczach, które właśnie się uruchomiły.

Na koniec napadu pojawi się nowa scenka przerywnikowa, gdy udasz się do Europy. To niewiele, ale jest interesujące i zawiera wiele nowych tajemnic.

Mamy nowe zadanie od Variksa, misję, której jeszcze nie ukończyłem, ale mam zamiar to zrobić.

Mamy nowe zadanie od Exo-Stranger, w którym musimy zabijać różne rzeczy w nowych „Eclipsed Zones”. To jest zmodyfikowana wersja rzeczywistej strefy, w której spadają śmieci. Nie jestem pewien, co się zmieniło, ale w tej chwili moja mapa pokazuje mi, że ruiny Eventide to strefa. Nie jestem pewien, czy to się zmienia codziennie. Nagrodą za to obecne zadanie jest nowa broń boczna Europa.

Na koniec mamy egzotyczne poszukiwanie Lamentu, miecza łańcuchowego Banshee-44, które właśnie się rozpoczęło. Zrujnowałem to sobie, ale powiem tylko, że zawiera kilka dziki Fabuła. Nie jestem pewien, ile jest kroków, aby się odnaleźć.

Krótko mówiąc, są co najmniej trzy nowe linie zadań do wykonania, wszystkie uruchamiane pod koniec napadu. Nie wiem, czy odblokowano coś takiego jak nowa karta Tygla, ale nie słyszałem czegoś takiego. Ale po usunięciu minęło jeszcze kilka minut, więc kto wie. To ostatnie życzenie, z dużymi zmianami po nalocie i uwielbiam wszystkie nowe rzeczy do zrobienia.

Możesz dalej obserwować, jak twoi ulubieni gracze próbują sami pokonać napad, lub możesz przejść do gry i zrobić wiele nowych rzeczy dla siebie i zobaczyć, co się z tym stanie. Zobaczę, co mogę dziś zrobić, i opowiem o tym później, podając kilka aktualizacji. Bądźcie czujni.

chodź za mną na Twitterze, youtube i Instagram. Weź moje powieści science fiction Herokiller i Herokiller 2i przeczytaj moją pierwszą serię Ziemska trylogiato też jest włączone Książki audio.

READ  Ta umowa na 75-calowy telewizor właśnie ukradła program podczas wyprzedaży Walmart w Czarny piątek
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *