Connect with us

Sport

Najman KWALIFIKOWANY, Bójka w Oktagonie. Skandaliczne groźby, straszne CIERPIENIE „Don Kasjo” [WIDEO]

Published

onAutor: Twitter
Walcz z Najmanem przeciwko Don Kasjo


Co za skandal! Nikt nie spodziewał się, że ta walka zakończy się w ten sposób. Przed walką Marcin Najman w rozmowie z „Super Expressem” zapowiadał, że nie interesuje go wynik tego pojedynku. Najman zaczął uderzać przeciwnika na pierwszym piętrze, po czym kopnął go i został zdyskwalifikowany. Nagle doszło do walki na ringu. Ochrona nagle weszła do ośmiokąta i rozdzieliła ich.

Ile nienawiści było w tym konflikcie! Marcin Najman i Kasjusz “Don Kasjo” Życiński wymienili “uprzejmości” nie tylko podczas konferencji, ale przede wszystkim w mediach społecznościowych. W następstwie zarzutów “Don Kasjo” o rzekomym romansie Najmana z Esmeraldą Godlewską po FAME MMA 5. “El Testosteron” oświadczył w rozmowie z “Super Expressem”, że nie interesuje go wynik walki.

Zobaczcie zdjęcia z walki Najmana i “Don Kasjo”!


– Pójdę na wojnę! Nie interesuje mnie wynik tej walki, będzie trochę gówna. Tylko to się liczy, reszta nie ma znaczenia. Zamierza dostać się do jego głowy z powodu wszystkich okropności i ohydnych rzeczy, które zrobił, powiedział Najman przed walką. Na ringu był skandal.

Najman wcześniej obiecał, że Don Cassio zrobi PIEKŁO? Mamy na to DOWODY

Marcin Najman najpierw zabrał „Dona Kasjo” na dół, a potem zaczął go bić. Sędzia odebrał mu punkt, a następnie kopnął go w nogę. Sędzia ogłosił dyskwalifikację. Nagle na ringu doszło do wielkiej walki. Najman został szybko oddzielony od przeciwnika i nagle Cassius został powalony przez skręconą nogę. „Don Cassio” strasznie cierpiał.

Z ust „El Testosteron” wyszły straszne groźby. – Pieprz się, pieprzyć, pieprzyć się – krzyczał Najman.

READ  Liverpool ma rewelacyjnego kandydata do zastąpienia van Dijka. Ma dopiero 20 lat! Piłka nożna

Marcin Najman: Don Kasjo zaatakował moją rodzinę. Dostanie WPIERD **!

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *